Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Adrian zakochany w Ilonie. Nie mogą oderwać od siebie rąk

Nikt nie wierzył w to uczucie. A jednak! Najpierw Ilona, a teraz Adrian udowodnił, że związek, który narodził się na oczach widzów "Rolnik szuka żony", przetrwał próbę czasu. Najnowsze zdjęcie rozczuli największego twardziela.

Share
"Rolnik szuka żony": Adrian zakochany w Ilonie. Nie mogą oderwać od siebie rąk
Źródło: Youtube.com
d2eioy0

Adrian uchodził za najbardziej skrytego, cichego i tajemniczego uczestnika "Rolnik szuka żony". Trudno było wykrzesać mu jakiekolwiek emocje, nie faworyzował żadnej z kandydatek i nikomu nie składał wiążących deklaracji. Nawet podczas randek z dziewczynami starał się zachowywać kamienną twarz i kontrolować, jakie wysyła sygnały. I gdy już wszyscy widzowie byli pewni, że w finale rolnik pożegna się ze wszystkimi paniami, on zaskoczył ich swoim wyborem. Zdecydował, że chce rozwijać znajomość z nieśmiałą Iloną.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Gdy dziewczyna dowiedziała się, że to ona została wybranką Adriana, tylko się uśmiechnęła. Mało kto zatem wierzył, że między tym dwojgiem wybuchnie uczucie. Oboje ostrożni i zamknięci w sobie. A jednak!

d2eioy0

Po emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" Ilona nie wytrzymała i pochwaliła się na Instagramie swoim ukochanym. Kilkoma zdjęciami udowodniła niedowiarkom, że jej związek z Adrianem kwitnie w najlepsze.

Rolnik wciąż był bardziej powściągliwy. Na jego profilu na Instagramie można było zobaczyć jedynie efekty jego pracy jako fotografa. Zdjęcia z imprez, ślubnej sesji plenerowej i krajobrazy. Do teraz. Adrian przestał w końcu ukrywać, że jego serce jest zajęte przez Ilonę. Opublikował fotkę, na której widzimy, jak przytula i całuje się z wybranką. Fani od raz pospieszyli z gratulacjami.

"Pięknie razem wyglądacie, aż miło na was się patrzy", "Życzę wam, żebyście za rok, dwa, pięć też się tak kochali jak teraz", "Super, że jesteście razem, dużo miłości i wytrwałości!" - czytamy w komentarzach. Wy też kibicujecie tej parze?

d2eioy0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eioy0
d2eioy0