Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Adrian i Ilona są razem. Po programie miłość kwitnie

Ilona przestała ukrywać, że między nią a Adrianem zaiskrzyło. Na najnowszych zdjęciach, którymi pochwaliła się na Instagramie, widać, że sielanka trwa, a zakochani nie mogą oderwać od siebie rąk.

Share
"Rolnik szuka żony": Adrian i Ilona są razem. Po programie miłość kwitnie
Źródło: Youtube.com
d13ud2m

Adrian zyskał miano najbardziej spokojnego, tajemniczego i zarazem niezdecydowanego uczestnika w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Bohater był niezwykle skryty i żadna z kandydatek podczas pobytu u niego w gospodarstwie nie była w stanie go rozgryźć. Nie okazywał uczuć, wszystkie dziewczyny traktował na równi i żadnej nie zdradził, która ma u niego jakiekolwiek szanse. W finale zdecydował się, ku zaskoczeniu widzów, kontynuować znajomość z Iloną.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnika" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Dziewczyna, podobnie jak Adrian, nie mówiła o swoich uczuciach. Zawsze była z boku i niewiele mówiła. Gdy dowiedziała się, że to ona została wybranką Adriana, tylko się uśmiechnęła. Tyle wystarczyło, by widzowie ogłosili szybkie rozstanie tej pary. Mało kto wierzył, że między tym dwojgiem wybuchnie prawdziwa miłość. A jednak!

d13ud2m

Ilona nie chciała dłużej ukrywać swojego szczęścia. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła kilka zdjęć, na których przytula i całuje się z Adrianem.

"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór" - podpisała jedną z fotek. Kibicujecie tej parze?

d13ud2m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ud2m
d13ud2m