Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Wybór Adriana rozczarował widzów

Pobyt kandydatek w domach rolników dobiega końca. Czas ten obfitował w zaskakujące decyzje, nie tylko farmerów, ale i ich potencjalnych partnerek. Teraz uczestnicy musieli wyjawić Marcie Manowskiej, czy i z kim zdecydują się kontynuować przygodę w programie.

Share
"Rolnik szuka żony": Wybór Adriana rozczarował widzów
Źródło: Facebook.com
d3pzjxw

Seweryn, który do wyboru miał tylko Marlenę, wydaje się nią zainteresowany. Dziewczyna też wydaje się zakochana. Zastanawia się już, czym musiałaby zajmować się, gdyby zamieszkała na wsi. Zauważyła, że rolnik nie ma na nic czasu: - Dziś mnie zdenerwował. Nie chciał zjeść śniadania.

Problemem Marleny jest jej chora mama, którą dziewczyna się opiekuje. Manowska zapytała Seweryna, czy byłby skłonny mieszkać z teściową pod jednym dachem. Odpowiedział, że jeszcze jest za wcześnie.

Swoją wybrankę znalazł też Jakub, któremu wyjątkowo przypadła do gustu Ania: - Ja wiem, że to jest ona. Uwielbiam te oczy - powiedział. Ale zauważył, że nie może posuwać się naprzód szybko, by jej nie wystraszyć. Ania zgodziła się zaprosić rolnika do siebie.

Adrian, który długo nie mógł się zdecydować, do końca trzymał kandydatki i widzów w niepewności. W końcu powiedział, że wybiera osobę, która mu udzieliła bezinteresownego wsparcia. Tą osobą była Ilona, która nie wyglądała na zbyt zadowoloną: - Może nie skaczę z radości, ale się cieszę – powiedziała. A później strofowała Adriana za to, że za bardzo się stresuje: - Wyluzuj, przecież nie musisz się od razu oświadczać.

Wybór Adriana jest krytykowany przez internautów:
"Ilona nie bardzo pasuje niestety do Adriana. Żadnej radości, że zostaje",
"Myślałam, że może przynajmniej po takim wyborze ona wykaże chociaż trochę entuzjazmu, a nie wieczny foch",
"Wcale do siebie nie pasują".

Czy wybór był słuszny, okaże się już niebawem. W przyszłym odcinku czekają nas rewizyty.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3pzjxw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pzjxw
d3pzjxw