Rozrywka"Rolnik szuka żony": Wybór Adriana rozczarował widzów

"Rolnik szuka żony": Wybór Adriana rozczarował widzów

"Rolnik szuka żony": Wybór Adriana rozczarował widzów
Źródło zdjęć: © Facebook.com

10.11.2019 22:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pobyt kandydatek w domach rolników dobiega końca. Czas ten obfitował w zaskakujące decyzje, nie tylko farmerów, ale i ich potencjalnych partnerek. Teraz uczestnicy musieli wyjawić Marcie Manowskiej, czy i z kim zdecydują się kontynuować przygodę w programie.

Seweryn, który do wyboru miał tylko Marlenę, wydaje się nią zainteresowany. Dziewczyna też wydaje się zakochana. Zastanawia się już, czym musiałaby zajmować się, gdyby zamieszkała na wsi. Zauważyła, że rolnik nie ma na nic czasu: - Dziś mnie zdenerwował. Nie chciał zjeść śniadania.

Problemem Marleny jest jej chora mama, którą dziewczyna się opiekuje. Manowska zapytała Seweryna, czy byłby skłonny mieszkać z teściową pod jednym dachem. Odpowiedział, że jeszcze jest za wcześnie.

Swoją wybrankę znalazł też Jakub, któremu wyjątkowo przypadła do gustu Ania: - Ja wiem, że to jest ona. Uwielbiam te oczy - powiedział. Ale zauważył, że nie może posuwać się naprzód szybko, by jej nie wystraszyć. Ania zgodziła się zaprosić rolnika do siebie.

Adrian, który długo nie mógł się zdecydować, do końca trzymał kandydatki i widzów w niepewności. W końcu powiedział, że wybiera osobę, która mu udzieliła bezinteresownego wsparcia. Tą osobą była Ilona, która nie wyglądała na zbyt zadowoloną: - Może nie skaczę z radości, ale się cieszę – powiedziała. A później strofowała Adriana za to, że za bardzo się stresuje: - Wyluzuj, przecież nie musisz się od razu oświadczać.

Wybór Adriana jest krytykowany przez internautów:
"Ilona nie bardzo pasuje niestety do Adriana. Żadnej radości, że zostaje",
"Myślałam, że może przynajmniej po takim wyborze ona wykaże chociaż trochę entuzjazmu, a nie wieczny foch",
"Wcale do siebie nie pasują".

Czy wybór był słuszny, okaże się już niebawem. W przyszłym odcinku czekają nas rewizyty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także