Rozrywka"Rolnik szuka żony": internauci wytykają Markowi dzielącą go z dziewczyną różnicę wieku. Farmer odpowiedział!

"Rolnik szuka żony": internauci wytykają Markowi dzielącą go z dziewczyną różnicę wieku. Farmer odpowiedział!

"Rolnik szuka żony": internauci wytykają Markowi dzielącą go z dziewczyną różnicę wieku. Farmer odpowiedział!
Źródło zdjęć: © Facebook.com
oprac. Anna Ryta

20.03.2017 12:44, aktual.: 23.05.2017 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć do tej pory rzadko wdawał się w dyskusje z fanami, teraz zrobił wyjątek. Nie mógł dłużej znieść krytyki pod swoim adresem.

Od jakiegoś czasu Marek Walczak z 3. edycji "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką została 16 lat młodsza Julia Chmielewska. Para świata poza sobą nie widzi i już snują śmiałe plany dotyczące najbliższej przyszłości (tutaj pisaliśmy więcej na ten temat).

I choć większość fanów trzyma kciuki za tę parę i życzy im jak najlepiej, wśród widzów programu znaleźli się również i tacy, którzy otwarcie krytykują związek farmera. Nie wszystkim spodobał się fakt, że 46-letni uczestnik reality-show Jedynki jest dużo starszy niż jego ukochana. Niektórzy bez ogródek wytknęli mu dzielącą go z Julią sporą różnicę wieku.

- Ile między wami różnicy wiekowej, bo po mojemu koło 15-20 lat - napisał jeden z internautów na profilu Marka na Facebooku.
Rolnik, który do tej pory niechętnie wdawał się w jakiekolwiek dyskusje z fanami, tym razem postanowił zareagować na krytykę pod swoim adresem.

- A jak 25 lat różnicy to co? Cóż Pan myśli o takiej różnicy? Rozstanie byłoby szybsze niż przy dwuletniej? - odpisał. Słusznie?

Obraz
© Facebook.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także