"Rolnik szuka żony": internauci wytykają Markowi dzielącą go z dziewczyną różnicę wieku. Farmer odpowiedział!

Choć do tej pory rzadko wdawał się w dyskusje z fanami, teraz zrobił wyjątek. Nie mógł dłużej znieść krytyki pod swoim adresem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": internauci wytykają Markowi dzielącą go z dziewczyną różnicę wieku. Farmer odpowiedział!
(Facebook.com)

Od jakiegoś czasu Marek Walczak z 3. edycji "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką została 16 lat młodsza Julia Chmielewska. Para świata poza sobą nie widzi i już snują śmiałe plany dotyczące najbliższej przyszłości (tutaj pisaliśmy więcej na ten temat).

I choć większość fanów trzyma kciuki za tę parę i życzy im jak najlepiej, wśród widzów programu znaleźli się również i tacy, którzy otwarcie krytykują związek farmera. Nie wszystkim spodobał się fakt, że 46-letni uczestnik reality-show Jedynki jest dużo starszy niż jego ukochana. Niektórzy bez ogródek wytknęli mu dzielącą go z Julią sporą różnicę wieku.

- Ile między wami różnicy wiekowej, bo po mojemu koło 15-20 lat - napisał jeden z internautów na profilu Marka na Facebooku.
Rolnik, który do tej pory niechętnie wdawał się w jakiekolwiek dyskusje z fanami, tym razem postanowił zareagować na krytykę pod swoim adresem.

- A jak 25 lat różnicy to co? Cóż Pan myśli o takiej różnicy? Rozstanie byłoby szybsze niż przy dwuletniej? - odpisał. Słusznie?

Facebook.com
Podziel się

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.