Trwa ładowanie...
d2sz0yf

"Rolnik szuka żony": Grzegorz próbuje "ukryć" brzuch. Fanki mają ubaw

Jak się okazuje, Grzegorz z 5. edycji "Rolnika" jest znów wolny. Jak poinformował w "śniadaniówce", związek na odległość z Dorotą nie wyszedł. W komentarzach pod zdjęciem, które pojawiło się na Facebooku programu, wylała się solidna fala komentarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" nie od razu zyskał sympatię widzów
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" nie od razu zyskał sympatię widzów (Facebook.com)
d2sz0yf

Rolnicy z wielką nadzieją zgłaszają się do "Rolnik szuka żony". Marzą o idealnej kobiecie, z którą będą mogli stworzyć udany związek. Jednym z najbardziej lubianych farmerów w 5. edycji show TVP był Grzegorz. Wszystko wskazywało na to, że rolnik ułoży sobie życie z Dorotą. Niestety, coś poszło nie tak.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony" sukcesem Kurskiego? "Wszystkie stacje zazdroszczą zaangażowania"

- Rozstaliśmy się z Dorotą na początku roku. Dzieliło nas dokładnie 650 km. Ona w Bieszczadach, a ja w Augustowie. Odległość nie była jednak jedynym problemem. Ja mówiłem nawet w wizytówce, że dziewczyny muszą być świadome, że czeka je przeprowadzka do mnie. Powiedziałem o tym szczerze, bo chciałem, żeby one o tym wiedziały - wyznał w "Pytaniu na śniadanie" a widzowie nie mogli uwierzyć.

d2sz0yf

Odległość w tym przypadku okazała się być problemem. Co prawda - jak mogliśmy się dowiedzieć - nie jednym, ale kluczowym. Na profilu "Rolnika" pojawiło się zdjęcie Grzegorza. Od razu pojawiły się komentarze a zdjęcie zebrało tysiące polubień.

Wielokrotnie padło, że Grzegorz jest "super facetem" i z pewnością znajdzie sobie wymarzoną połówkę. Niektóre fanki zwróciły jednak uwagę na posturę pozytywnego farmera. "Grzesiek nie wciągaj brzucha", "Brzuch do zdjęcia wciąga lepiej niż ja", "Czy mi się tylko wydaje, czy on zawsze pozuje na wciągniętym brzuchem?" - piszą rozbawione internautki.

Jedno jest pewne, Grzegorz zyskał olbrzymią sympatię i z pewnością ułoży sobie życie u boku tej wyjątkowej i jedynej kobiety.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2sz0yf

Podziel się opinią

Share
d2sz0yf
d2sz0yf