Trwa ładowanie...
d2xnr3e

"Rolnik szuka żony": fanka zapytała Anię o sekret formy. Rozbroiła szczerością

Ania Bardowska jest aktywną młodą mamą. W nawale obowiązków znajduje jednak czas na kontakt z fanami. I często odpowiada im na nurtujące pytania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Bardowska imponuje formą
Anna Bardowska imponuje formą (Instagram.com)
d2xnr3e

Ania Bardowska jest mamą dwójki dzieci. Opiekę nad pociechami z powodzeniem łączy z prowadzeniem z mężem gospodarstwa. Filmiki i posty, jakie zamieszczają w sieci, są tego najlepszym dowodem.

Bardowscy bowiem skrzętnie wykorzystują popularność, którą przyniósł im udział w programie "Rolnik szuka żony". Teraz sami są bardzo aktywni w sieci. Prowadzą wspólny kanał na YouTubie, gdzie dzielą się poradami i opowiadają o nowinkach stosowanych w rolnictwie.

Zobacz wideo: Anna i Grzegorz Bardowscy na proteście rolników. "Nie mógłbym na siebie patrzeć"

W mediach społecznościowych pary jest zdecydowanie więcej miejsca na prywatność. Nie brakuje wspólnych zdjęć czteroosobowej rodziny. Bardowska pokazuje, jak opiekuje się dziećmi, co robią w wolnym czasie i jak wygląda ich codzienność.

d2xnr3e

Ostatnio podzieliła się uroczym zdjęciem. Korzystając z letniej pogody, zdecydowała się zorganizować dzieciom piknik. Choć nie trwał długo, udało się go uwiecznić na fotce.

Uwagę fanek przykuły jednak nie tylko roześmiane buzie dzieci, ale też szczupła sylwetka rolniczki. Jedna z internautek zapytała wprost o sekret jej formy po ciąży.

"Nie mam się czym pochwalić, szczególnej diety nie trzymam, pochłaniam spore ilości słodyczy i nie ćwiczę. Taka moja natura z sylwetką. Wiem, że gdybym robiła cokolwiek, byłoby o niebo lepiej. Ciężko jest się zmotywować, zacząć. Ostatnio przestałam słodzić kawę i to mój mały sukces" - odparła z przymrużeniem oka.

d2xnr3e

Podziel się opinią

Share

d2xnr3e

d2xnr3e