Trwa ładowanie...

Andrzej Duda odwiedził Bardowskich. Spotkanie zrelacjonowały "Wiadomości"

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Dolny Śląsk. Podczas wizyty znalazł czas na spotkanie z popularną parą z hitu TVP "Rolnik szuka żony", Anną i Grzegorzem Bardowskimi.
Share
Prezydent Andrzej Duda i Grzegorz Bardowski
Prezydent Andrzej Duda i Grzegorz BardowskiŹródło: kadr z programu
dh3nya5

Kampania prezydencka trwa. Kandydaci spotykają się ze swoimi wyborcami. Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda postawił na wizyty w mniejszych miejscowościach. W materiale "Wiadomości", w którym relacjonowano wizytę Andrzeja Dudy na Dolnym Śląsku nie zabrakło wzmianki o kolejnym wyjątkowym spotkaniu prezydenta. Szerokim echem odbiła się jego niedawna spontaniczna wizyta na weselu.

Przeczytaj też: Szybkie zaproszenie i błyskawiczna wizyta. Prezydent Andrzej Duda odwiedził kibica Cracovii na ślubie

Teraz, jak zrelacjonowano w TVP, odwiedził popularną parę rolników, Annę i Grzegorza Bardowskich, znanych z drugiej edycji show "Rolnik szuka żony". Relacja ograniczyła się jednak do migawek ze spaceru, a młode małżeństwo przed kamerami opowiedziało, co ich zdaniem zmieniło się przez ostatnich 5 lat w kraju.

dh3nya5

Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali nam pokój synka!

- Na pewno widzę zmiany, jakie zaszły przez tych ostatnich 5 lat. Na pewno dużo rzeczy zostało zrobionych w kierunku polskich rodzin – stwierdziła Anna Bardowska.

- Widać, że w naszym kraju sporo się dzieje. Okazało się, że jednak na wiele rzeczy tych pieniążków się znajduje, mimo że w poprzednich latach było troszeczkę inaczej – dodał Grzegorz Bardowski.

dh3nya5

W materiale nawiązano do słów rolnika i podkreślono, że podczas kadencji Andrzeja Dudy wprowadzono m.in. rolniczy handel detaliczny, a prezydent aktywnie wspierał rząd w walce o unijne fundusze dla polskiej wsi. A wszystko to w akompaniamencie nostalgicznej muzyki i na tle sielskiego widoku polskiej wsi właśnie.

Andrzej Duda i Bardowscy kadr z programu
Andrzej Duda i Bardowscy Źródło: kadr z programu

W dalszej części materiału zaznaczono także, że najwięcej pieniędzy z programów społecznych popłynęło do wsi i małych miast za sprawą akceptacji prezydenta.

– Chciałbym, żebyśmy przez następnych 5 lat tę prawdziwą, nowoczesną Polskę tak właśnie budowali. Polskę gospodarski społecznej, inwestycji blisko ludzi i dla ludzi - podsumował Andrzej Duda, wywołując podczas relacjonowanego spotkania na Dolnym Śląsku ogólny aplauz zebranej społeczności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dh3nya5

Podziel się opinią

Share
dh3nya5
dh3nya5