Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": fani dopytują Adriana o zaręczyny z Iloną. W końcu odpowiedział

"Rolnik szuka żony" połączył w ostatniej edycji dwie pary: Annę i Jakuba oraz Ilonę i Adriana. I to właśnie ten drugi duet wzbudza najwięcej emocji. Fani nie mogą doczekać się, aż ich ulubieńcy staną na ślubnym kobiercu.

Share
"Rolnik szuka żony": fani dopytują Adriana o zaręczyny z Iloną. W końcu odpowiedział
Źródło: Youtube.com
d1lhe36

Adrian i Ilona stworzyli szczęśliwy związek w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Początki nie były jednak łatwe. Farmer nie faworyzował kandydatek, a tym samym żadna z dziewczyn nie była pewna swoich dalszych losów. I gdy można już było przypuszczać, że Adrian skusi się kontynuować znajomość z przebojową Agatą, on wybrał nieśmiałą i cichą Ilonę.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Choć niewielu wierzyło, że tych dwoje stworzy udany związek, oni udowadniają, że uczucie między nimi to nie tylko wymysł produkcji show. Para nie szczędzi sobie czułości, co zresztą dokumentują na swoich profilach na Instagramie.

d1lhe36

Ostatnio Ilona opublikowała jedno ze zdjęć, które powstało na planie "Rolnik szuka żony".

"Nie tylko my byliśmy zawstydzeni przy pierwszym spotkaniu. Pozdrowienia dla 'Pani Mamy i Pana Taty'" - podpisała fotkę, sugerując, że ma świetny kontakt z rodzicami ukochanego.

Tyle i aż tyle wystarczyło. Słowa Ilony ośmieliły internautów, którzy zaczęli dopytywać Adriana, kiedy zamierza oświadczyć się ukochanej. "W święta zaręczyny?" - spytała jedna z fanek. Rolnik nie wytrzymał i w końcu ironicznie odpowiedział w jednym z komentarzy na Instagramie: "Planuje Pani zmiany w swoim życiu? Gratuluję".

d1lhe36

Niestety, internauci często zapominają, że uczestnicy "Rolnik szuka żony" znają się zaledwie kilka miesięcy, a ich zawarte na oczach milionów widzów związki są jeszcze bardzo kruche. Ostatnią rzeczą, jakiej brakuje bohaterom programu, jest presja otoczenia. Cierpliwości, a na pewno usłyszymy weselne dzwony.

d1lhe36

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lhe36
d1lhe36