Trwa ładowanie...
ycipk-3j070n

"Rolnik szuka żony": fani dopytują Adriana o zaręczyny z Iloną. W końcu odpowiedział

"Rolnik szuka żony" połączył w ostatniej edycji dwie pary: Annę i Jakuba oraz Ilonę i Adriana. I to właśnie ten drugi duet wzbudza najwięcej emocji. Fani nie mogą doczekać się, aż ich ulubieńcy staną na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Adrian zdecydował się kontynuować znajomość z Iloną
"Rolnik szuka żony": Adrian zdecydował się kontynuować znajomość z Iloną (Youtube.com)
ycipk-3j070n

Adrian i Ilona stworzyli szczęśliwy związek w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Początki nie były jednak łatwe. Farmer nie faworyzował kandydatek, a tym samym żadna z dziewczyn nie była pewna swoich dalszych losów. I gdy można już było przypuszczać, że Adrian skusi się kontynuować znajomość z przebojową Agatą, on wybrał nieśmiałą i cichą Ilonę.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

ycipk-3j070n

Choć niewielu wierzyło, że tych dwoje stworzy udany związek, oni udowadniają, że uczucie między nimi to nie tylko wymysł produkcji show. Para nie szczędzi sobie czułości, co zresztą dokumentują na swoich profilach na Instagramie.

Ostatnio Ilona opublikowała jedno ze zdjęć, które powstało na planie "Rolnik szuka żony".

"Nie tylko my byliśmy zawstydzeni przy pierwszym spotkaniu. Pozdrowienia dla 'Pani Mamy i Pana Taty'" - podpisała fotkę, sugerując, że ma świetny kontakt z rodzicami ukochanego.

ycipk-3j070n

Tyle i aż tyle wystarczyło. Słowa Ilony ośmieliły internautów, którzy zaczęli dopytywać Adriana, kiedy zamierza oświadczyć się ukochanej. "W święta zaręczyny?" - spytała jedna z fanek. Rolnik nie wytrzymał i w końcu ironicznie odpowiedział w jednym z komentarzy na Instagramie: "Planuje Pani zmiany w swoim życiu? Gratuluję".

Niestety, internauci często zapominają, że uczestnicy "Rolnik szuka żony" znają się zaledwie kilka miesięcy, a ich zawarte na oczach milionów widzów związki są jeszcze bardzo kruche. Ostatnią rzeczą, jakiej brakuje bohaterom programu, jest presja otoczenia. Cierpliwości, a na pewno usłyszymy weselne dzwony.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3j070n

ycipk-3j070n
ycipk-3j070n