Rozrywka"Rolnik szuka żony": Elżbieta wychodzi za mąż. "Za kilka tygodni już formalnie na zawsze razem"

"Rolnik szuka żony": Elżbieta wychodzi za mąż. "Za kilka tygodni już formalnie na zawsze razem"

"Rolnik szuka żony": Elżbieta wychodzi za mąż. "Za kilka tygodni już formalnie na zawsze razem"
Źródło zdjęć: © Youtube.com

18.08.2019 19:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" odnalazła miłość swojego życia. Już za moment na jej palcu zalśni obrączka. "Doczekałam się super mężczyzny. Takiego, który kocha z wadami i zaletami" - napisała na Instagramie.

Elżbieta wzięła udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony". Liczyła na to, że wśród programowych farmerów będzie ten jedyny. Postanowiła wysłać list do najstarszego z nich - Jana. To on wpadł jej w oko. Mężczyzna wybrał w sumie trzy kandydatki. Marię, Małgorzatę i właśnie Elżbietę. Szybko jednak okazało się, że "Małgonia" tak zauroczyła się rolnikiem, że dwie pozostałe panie wycofały się i ostatecznie dobrowolnie opuściły gospodarstwo.

Od tamtej pory Ela szukała kandydata na męża. Po kilku miesiącach poszukiwań - udało się! Kobieta jest dziś zakochana i świata poza wybrankiem nie widzi. Chętnie dzieli się też wspólnymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie.

"Jesteśmy szczęśliwi i ja doczekałam się super mężczyzny. Takiego, który kocha z wadami i zaletami" - napisała.

Gdy jedna z internautek napisała, że uczestniczka "Rolnika" pasuje do swojego lubego, Elżbieta odpisała enigmatycznie: "Możliwe, że niedługo zmienię status". Wszystko wyjaśniło się w kolejnym wpisie. Na początku sierpnia oznajmiła: "Za kilka tygodni już formalnie na zawsze razem... w USC". Życzymy zatem zakochanym wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także