Rozrywka"Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr są już po ślubie. Opowiedzieli o uroczystości

"Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr są już po ślubie. Opowiedzieli o uroczystości

"Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr są już po ślubie. Opowiedzieli o uroczystości
Źródło zdjęć: © Forum | Forum

16.08.2019 11:07, aktual.: 16.08.2019 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sukces programu "Rolnik szuka żony". Kolejna para stanęła na ślubnym kobiercu i przyrzekli sobie miłość aż po grób. Kasia i Piotr Kościesza opowiedzieli o tym, co działo się na imprezie. A działo się naprawdę dużo!

W "Pytaniu na śniadanie" pojawili się Piotr i Kasia, którzy wzięli udział w programie "Rolnik szuka żony". Farmer szukał wyjątkowej kobiety, z którą będzie mógł spędzić resztę życia. Jak się okazało, udział w show TVP okazał się doskonałą decyzją.

Piotr z Kasią mają już synka Aleksa, który skradł całe show. Malutki chłopiec w trakcie wywiadu wylewał wodę i nie był w ogóle zainteresowany tym, co mówią jego rodzice. Jak każde dziecko, miał swój świat. I dobrze.

Kasia i Piotr zdradzili, że na weselu było 120 gości. W tym oczywiście nie zabrakło Marty Manowskiej i innych uczestników "Rolnik szuka żony". Wyznali również że na oczepinach Łukasz Sędrowski złapał muchę, a bukiet jego partnerka. - Nie było żadnej ustawki - mówi Kasia. Zdaje się, że już niedługo będzie kolejny ślub w gronie hitu TVP.

Farmerska para postarała się o to, by goście bawili się przednio. Zadbali o każdy szczegół i wszystko zorganizowali sami. Wygląda na to, że są naprawdę szczęśliwi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także