Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr są już po ślubie. Opowiedzieli o uroczystości

Sukces programu "Rolnik szuka żony". Kolejna para stanęła na ślubnym kobiercu i przyrzekli sobie miłość aż po grób. Kasia i Piotr Kościesza opowiedzieli o tym, co działo się na imprezie. A działo się naprawdę dużo!

Share
"Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr są już po ślubie. Opowiedzieli o uroczystości
Źródło: Forum, fot: Forum
d36fa4a

W "Pytaniu na śniadanie" pojawili się Piotr i Kasia, którzy wzięli udział w programie "Rolnik szuka żony". Farmer szukał wyjątkowej kobiety, z którą będzie mógł spędzić resztę życia. Jak się okazało, udział w show TVP okazał się doskonałą decyzją.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Piotr z Kasią mają już synka Aleksa, który skradł całe show. Malutki chłopiec w trakcie wywiadu wylewał wodę i nie był w ogóle zainteresowany tym, co mówią jego rodzice. Jak każde dziecko, miał swój świat. I dobrze.

d36fa4a

Kasia i Piotr zdradzili, że na weselu było 120 gości. W tym oczywiście nie zabrakło Marty Manowskiej i innych uczestników "Rolnik szuka żony". Wyznali również że na oczepinach Łukasz Sędrowski złapał muchę, a bukiet jego partnerka. - Nie było żadnej ustawki - mówi Kasia. Zdaje się, że już niedługo będzie kolejny ślub w gronie hitu TVP.

Farmerska para postarała się o to, by goście bawili się przednio. Zadbali o każdy szczegół i wszystko zorganizowali sami. Wygląda na to, że są naprawdę szczęśliwi.

d36fa4a

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36fa4a
d36fa4a