"Rolnik szuka żony". Dawid i Diana razem na weselu! A to zaskoczenie

Dawid i Diana nie spotkali się nigdy na planie zdjęciowym "Rolnika"
Dawid i Diana nie spotkali się nigdy na planie zdjęciowym "Rolnika"
Basia Żelazko

16.07.2021 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Losy uczestników "Rolnik szuka żony" po nagraniach zasługują na swój osobny telewizyjny format! To naprawdę zaskakujące, jak potrafią się potoczyć. Przykładem jest przyjaźń Diany i Dawida.

Diana była uczestniczką szóstej edycji programu i kandydatką Seweryna, Dawid z kolei szukał żony w siódmej, ostatniej serii "Rolnika". Nie udało im się odnaleźć drugich połówek na planie show, ale zyskali popularność.

To dzięki rozpoznawalności i rosnącemu gronu fanów na social mediach udaje im się czasem poznać kogoś. Tym razem okazało się, że Diana zaprzyjaźniła się z Dawidem. Flirtują ze sobą już od zeszłego roku. Rolnik z zachwytem komentuje fotki dziewczyny, ona zaczepnie odpowiada.

Teraz opublikowali wspólne zdjęcia z wesela znajomych. Czyżby byli parą? Niestety musimy studzić emocje. Diana wyraźnie zaznaczyła, że jest singielką. Wygląda na to, że Dawid trafił do kategorii dobrego kumpla.

Obraz
Instagram Dawida
Instagram Dawida
Instagram Diany
Instagram Diany

Przypomnijmy, że jego historia w programie była dość wstrząsająca. Jedna kandydatka obraziła się po dwóch dniach i wyjechała, drugiej podziękował za udział w programie i ta... dostała ataku histerii. Z kolei trzecia nie chciała być z Dawidem, czego on nie zniósł dobrze (delikatnie mówiąc).

Może w tym roku szczęście się do niego uśmiechnie i rolnik będzie się bawić na własnym weselu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także