Rozrywka"Rolnik szuka żony": Anna pokazała zdjęcie sprzed 13 lat. Miała ku temu dobry powód

"Rolnik szuka żony": Anna pokazała zdjęcie sprzed 13 lat. Miała ku temu dobry powód

"Rolnik szuka żony": Anna pokazała zdjęcie sprzed 13 lat. Miała ku temu dobry powód
Źródło zdjęć: © kadr z programu

25.05.2020 21:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna z "Rolnik szuka żony" jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio pokazała im fotkę sprzed kilkunastu lat. Podzieliła się nią z okazji urodzin syna.

Szósta edycja "Rolnik szuka żony" obfitowała w emocjonujące zwrotów akcji. Ostatecznie wspólne życie wybrała tylko jedna para – Ilona i Adrian. Było to niemałym zaskoczeniem, bo sprawiali wrażenie niepewnych swojego uczucia – Anna i Jakub zaś, inna para, sprawiała wrażenie zdeklarowanej już w trakcie nagrań.

Anna i Jakub byli poza tym parą, która jednocześnie wzbudzała największe zainteresowanie i największą sympatię widzów. Wszystko wskazywało na to, że zakochani stworzą stały związek. Jeszcze po zakończeniu programu nie kryli, że chcą pielęgnować znajomość. Niestety, nie przetrwała próby czasu. Para, ku zaskoczeniu jej fanów, się rozstała. Zarówno Anna, jak i Jakub zamieszczali w mediach społecznościowych oświadczenia w związku z tą decyzją.

Anna wciąż musi tłumaczyć się z rozstania z Jakubem. Choć od tej decyzji minęło już kilka miesięcy, niektórzy internauci nieustannie wracają do tego tematu. Ostatecznie jednak, czy fani tego chcą, czy nie, życie płynie dalej, a sympatyczna para wiedzie je już oddzielnie.

Ostatnio Anna świętowała 13. Urodziny syna. Przy okazji pochwaliła się, jak wyglądała tych 13 lat temu. "Dokładnie 13 lat temu o godz 20:05 zostałam mamą. Bardzo szczęśliwą mamą bo spełniło się pierwsze moje marzenie. Miałam wtedy 22 lata a nawet nie wiem kiedy to zleciało. Czy jest łatwo? Nie zawsze. Czy warto? Zawsze WARTO. Bo kim i gdzie bym teraz była? Nad tym się nie zastanawiam bo wiem na pewno że czułabym pustkę i nie byłabym tym kim jestem teraz", napisała.

Jak sądzicie, bardzo się zmieniła?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także