Trwa ładowanie...
d2zd54j

Anna z "Rolnik szuka żony" odpowiada na atak internautki. "Nie chcę dorosnąć"

Anna z "Rolnik szuka żony" wciąż musi tłumaczyć się z rozstania z Jakubem. Choć od tej decyzji minęło już kilka miesięcy, niektórzy internauci nieustannie wracają do tego tematu. Stelmaszczyk wreszcie nie wytrzymała i jednym zdaniem odpowiedziała na krytykę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna z "Rolnik szuka żony"
Anna z "Rolnik szuka żony" (YouTube)
d2zd54j

Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk tworzyli jedną z ulubionych par widzów "Rolnik szuka żony". Uczestnik od początku wiedział, po co zgłosił się do programu i miał konkretnie określony typ kobiety, która ma szansę poruszyć jego serce. Nie owijał w bawełnę i szybko, choć niezwykle kulturalnie, podziękował pozostałym kandydatkom. Poczuł, że tylko Anna z Poznania jest tą, na którą czekał całe życie.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Niestety, po kilku miesiącach od emisji finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" bohaterowie postanowili się rozstać. Oboje napisali na swoich profilach na Instagramie kilka słów o tym, co się stało. Anna stwierdziła, że inaczej rozumieją słowo "rodzina" i każdy szuka swojego szczęścia dalej, a Jakub podkreślił, że rozstają się w zgodzie.

d2zd54j

Choć para rozstała się już kilka dobrych miesięcy temu, niektórzy fani programu wciąż się z tym nie pogodzili. Jedna z internautek rozpisuje się do Anny w wiadomościach prywatnych na Instagramie, udzielając jej tzw. "dobrych rad". Robi to jednak w niekulturalny sposób, wytykając uczestniczce, że to właśnie przez jej zachowanie rozpadł się związek z Jakubem. "Dorośnij kobieto, a nie wariatka" - pisze.

Stelmaszczyk nie zamierza jednak przejmować się bezpodstawną krytyką i niegrzecznymi uwagami na swój temat. Upubliczniła wizerunek obrażającej ją dziewczyny na InstaStory (gwiazdy walczą w ten sposób z hejterami) i odpowiedziała jej z ironią: "Nie chcę dorosnąć". Słuszna reakcja?

Instagram

d2zd54j

Podziel się opinią

Share

d2zd54j

d2zd54j