Trwa ładowanie...
d3p3trg

"Rolnik szuka żony": Anna z szóstej edycji znowu jest zakochana!

Na jej Instagramie widać, że nie towarzyszą jej już tylko przyjaciółki i syn. Potwierdziła: "Jestem szczęśliwa!"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ania i Jakub poznali się na planie szóstego sezonu "Rolnika"
Ania i Jakub poznali się na planie szóstego sezonu "Rolnika"
d3p3trg

Anna i Jakub poznali się w szóstej edycji "Rolnika". Kobieta od samego początku była faworytką rolnika. I mimo bardzo widocznych różnic, między nimi wreszcie zaiskrzyło. Po zakończeniu zdjęć nadal się spotykali. Spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia, przywitali Nowy Rok i... ogłosili swoje rozstanie.

Teraz po kilku miesiącach Ania znowu znalazła szczęście! Jest aktywna na Instagramie, więc uwadze jej fanów nie umknęło zdjęcie, na którym towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. W rozmowie z Plotkiem przyznała:

- Na zdjęciu rzeczywiście byłam z mężczyzną. Od jakiegoś czasu spotykamy się i jestem, póki co naprawdę szczęśliwa. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będę jeszcze się tak czuć, ale jak to mówią: "pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie" i tak też było. Nie chcę narażać go na opinię innych, dlatego też za dużo o nim mówić nie chcę. Nie jest to osoba publiczna i nie ma też nic wspólnego z programem. To uczucie pojawiło się nagle i mam nadzieję, że będzie trwało jak najdłużej, bo zarówno dla mnie, jak i dla Jasia on jest również przyjacielem i kimś, na kim możemy polegać.

d3p3trg

Przypominamy, że Jakub, jej były partner, także znalazł nową partnerkę. Na Instagramie napisał, że wreszcie znalazł "prawdziwą miłość".

Tymczasem rozpoczął się siódmy sezon "Rolnik szuka żony", a wraz z nim nowe emocje. Oglądacie?

Marta Manowska o parach homoseksualnych w "Rolnik szuka żony": "Nie zgłosiła się jeszcze taka osoba"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3p3trg

Podziel się opinią

Share
d3p3trg
d3p3trg