"Rolnik szuka żony": Anna z szóstej edycji znowu jest zakochana!

Ania i Jakub poznali się na planie szóstego sezonu "Rolnika"
Ania i Jakub poznali się na planie szóstego sezonu "Rolnika"
Basia Żelazko

16.09.2020 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na jej Instagramie widać, że nie towarzyszą jej już tylko przyjaciółki i syn. Potwierdziła: "Jestem szczęśliwa!"

Anna i Jakub poznali się w szóstej edycji "Rolnika". Kobieta od samego początku była faworytką rolnika. I mimo bardzo widocznych różnic, między nimi wreszcie zaiskrzyło. Po zakończeniu zdjęć nadal się spotykali. Spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia, przywitali Nowy Rok i... ogłosili swoje rozstanie.

Teraz po kilku miesiącach Ania znowu znalazła szczęście! Jest aktywna na Instagramie, więc uwadze jej fanów nie umknęło zdjęcie, na którym towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. W rozmowie z Plotkiem przyznała:

- Na zdjęciu rzeczywiście byłam z mężczyzną. Od jakiegoś czasu spotykamy się i jestem, póki co naprawdę szczęśliwa. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będę jeszcze się tak czuć, ale jak to mówią: "pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie" i tak też było. Nie chcę narażać go na opinię innych, dlatego też za dużo o nim mówić nie chcę. Nie jest to osoba publiczna i nie ma też nic wspólnego z programem. To uczucie pojawiło się nagle i mam nadzieję, że będzie trwało jak najdłużej, bo zarówno dla mnie, jak i dla Jasia on jest również przyjacielem i kimś, na kim możemy polegać.

Przypominamy, że Jakub, jej były partner, także znalazł nową partnerkę. Na Instagramie napisał, że wreszcie znalazł "prawdziwą miłość".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także