Trwa ładowanie...
d3h86pu

"Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian mieszkają razem. "Warto ryzykować"

Ilona i Adrian dali sobie szansę i do dziś tworzą szczęśliwą parę. Zakochani opowiedzieli, jak potoczyły się ich dalsze losy i jak wygląda ich codzienność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" mają przed sobą piękną przyszłość
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" mają przed sobą piękną przyszłość (kadr z programu)
d3h86pu

Ilona i Adrian to jedyna para z szóstej edycji programu, której udało się zbudować trwały związek. Mimo że to właśnie oni podczas zdjęć do programu nie byli pewni uczuć względem siebie. Jak wspominał po programie Adrian, wystarczyła im jednak jedna szczera rozmowa, by wiedzieć, że warto zaryzykować.

Bardowscy budują dom. Będzie okazały

Ryzyko zaowocowało wartościową znajomością, w której stopniowo zaczęło kiełkować uczucie. Młody farmer na krótko po zakończeniu edycji mówił już, że rozpoczynają w życiu nowy etap, w którym zwyczajnie są szczęśliwi.

d3h86pu

Fani programu mogli śledzić, jak potoczyły się losy zakochanych w mediach społecznościowych. To tam oboje zamieszczali wspólne zdjęcia z romantycznych wyjazdów czy chwil spędzanych w rodzinnych stronach.

Ilona i Adrian z "Rolnika" są razem kadr z programu
Ilona i Adrian z "Rolnika" są razem (kadr z programu)

Adrian i Ilona pojawili się także na początku siódmej serii. Opowiedzieli, jak zmieniło się ich życie przez ostatni rok. Wyjawili też, że postanowili zamieszkać razem.

- Spotykaliśmy się w miarę regularnie. Najdłuższa przerwa, kiedy się nie widzieliśmy, to dwa tygodnie – wspominał Adrian.

d3h86pu

- Jeździliśmy do siebie. Na weekendy, na parę dni. Bardzo nas to zmęczyło, dlatego zdecydowaliśmy, żeby razem zamieszkać - Dodała Ilona.

Zakochani wynajęli gospodarstwo w Małopolsce i… otworzyli stajnię, realizując wspólną pasję. Adrian dodatkowo wciąż zajmuje się kwiatami, dlatego też oboje nawzajem wspierają się i pomagają w rozwijaniu wspólnego gospodarstwa. Przy okazji też oczywiście zbliżają do siebie i coraz lepiej poznają.

- Bałam się, wiadomo, ale warto ryzykować. Spokojnie mogę powiedzieć, że wszystko, co się wydarzyło, to spełnienie moich marzeń – przyznała z radością Ilona.

– Jestem szczęśliwy – wtórował jej Adrian. To się nazywa happy end! I w końcu właśnie na takie zakończenia historii w "Rolniku" liczymy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3h86pu

Podziel się opinią

Share
d3h86pu
d3h86pu