Trwa ładowanie...
d4n4y65

"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub spędzą rodzinne święta razem. Złożyli fanom piękne życzenia

Jakub i Anna z "Rolnika" są już gotowi na nadchodzące święta. Przede wszystkim - spędzą je razem. Jak? Przekonajcie się sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub i Anna są szczęśliwi razem
Jakub i Anna są szczęśliwi razem (AKPA)
d4n4y65

Ania i Kuba bardzo szybko wyrośli na ulubieńców widzów podczas szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Nic dziwnego. Oboje przyszli do programu w konkretnym celu – znalezienia osoby, z którą dalej będą chcieli iść przez życie. Jakub, wyraźnie zauroczony Anną, szybko zdecydował, że tylko z nią chce kontynuować przygodę w programie. Anna, początkowo zdystansowana, stopniowo otwierała się przed adoratorem.

W końcu oboje zgodnie przyznali, że najwyraźniej czekali właśnie na siebie nawzajem. Fani programu byli żywo zainteresowani tym, jak rozwijała się ich znajomość. Zarówno Kuba, jak i Ania, powtarzali, że nieśpiesznie budują wspólną przyszłość. Co ważne, już we trójkę, z Jasiem (synem Ani), który zdążył bardzo polubić rolnika.

Sympatyczny farmer, który dał się poznać widzom z dużego poczucia humoru, postanowił ostatnio dowcipnie odnieść się do krążących wokół nich plotek. Nie brakowało tych, które twierdziły, że para zdążyła się rozstać. - Wbrew doniesieniom z internetu chcielibyśmy powiedzieć, że jesteśmy ze sobą. Mamy się dobrze i chcemy kontynuować naszą znajomość – powiedział w krótkim świątecznym filmiku.

d4n4y65

O tym, że od kilku miesięcy mają się dobrze, widzowie mogli się już przekonać w finale "Rolnika" i programie "Alarm", w których opowiadali o swoim pieczołowicie budowanym związku. W ich relacji nie brakuje ciepła, humoru, wzajemnego wsparcia i zrozumienia.

Zobacz wideo: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Tym właśnie najbardziej ujęli widzów. Już niebawem, bo w Boże Narodzenie, pojawią się w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony". Zanim jednak opowiedzą o świeżo rozpoczętej przygodzie coś więcej, w krótkim wideo wyjawili, jak spędzą święta i jak wyjątkowy czas wygląda w ich domach.

d4n4y65

- Wigilię spędzimy w moim domu z moją rodziną, bo w sumie Kuba jest już w naszej rodzinie. Żeby odczuć, że święta są takie ciepłe i rodzinne – przyznała z zadowoleniem Ania.

- Dla mnie święta pachną karpiem na słodko, z miodem, cynamonem i rodzynkami – wyjawił rolnik.

Na koniec oboje zwrócili się do fanów i złożyli im życzenia. – Życzymy wszystkim zdrowych, rodzinnych, spokojnych świąt, dużo miłości, radości, ciepła, wiary w miłość i spełnienia wszystkich marzeń – powiedzieli.

Jesteście ciekawi, co będą mieli do powiedzenia w świątecznym odcinku "Rolnika"? Przekonamy się o tym już 25 grudnia o 20:20 w telewizyjnej Jedynce.

d4n4y65

Podziel się opinią

Share
d4n4y65
d4n4y65