Trwa ładowanie...
d35pqwa

"Rolnik szuka żony": Ania i Kuba gotowi na święta. Zobaczcie ich urocze zdjęcia

Uczucie Anny i Jakuba z "Rolnika" kwitnie. Spędzają coraz więcej czasu razem. Wspólnie przygotowują się już do świąt. Widać, że radosna atmosfera już im się udzieliła!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Jakub znaleźli szczęście w programie
Anna i Jakub znaleźli szczęście w programie (AKPA)
d35pqwa

Anna i Jakub to para, która zaskarbiła szczególną sympatię widzów "Rolnik szuka żony". Sympatyczny farmer nie krył, że bardzo długo czekał na miłość, a do programu zgłosił się w konkretnym celu: znalezienia towarzyszki życia. Anna już na pierwszym spotkaniu wpadła mu w oko. Bardzo szybko też podjął decyzję, że tylko z nią chce kontynuować przygodę w programie.

Anna, samotna mama zauroczyła rolnika, ale sama bardzo ostrożnie podchodziła do ich relacji. Jak przyznała później, powoli otwierała się przed adoratorem.

Uwierzyła, że w programie rzeczywiście można znaleźć swoją drugą połówkę. Argumentem który dodatkowo przekonał ją, że Jakub jest odpowiednim wyborem jest fakt, że rolnik szybko polubił się z jej synem.

d35pqwa

Zobacz wideo: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Już w finałowym odcinku Jakub i Anna przyznali, że regularnie się spotykają. Mogą coraz lepiej poznawać i nieśpiesznie rozwijać swoją relację. Oboje stwierdzili także, że właśnie takie tempo im odpowiada. Spotykają się od kilku miesięcy i na pierwszy rzut oka widać, że są szczęśliwi.

Anna na swoim profilu na Instagramie zaczęła pokazywać zdjęcia ze spędzonych wspólnie, już we trójkę chwil.

Ostatnio wybrała się z Jakubem i Jasiem na poznański jarmark bożonarodzeniowy. Na profilu uczestniczki "Rolnika" znalazły się piękne zdjęcia z tej wyprawy (aby zobaczyć ich więcej, kliknijcie strzałkę w prawo). Oczywiście pozowali do nich we trójkę. Tworzą razem naprawdę uroczy obrazek!

d35pqwa

Podziel się opinią

Share
d35pqwa
d35pqwa