Trwa ładowanie...
ycipk-4g4qrj

"Rolnik szuka żony": Jakub zakochany w Annie. Uczestniczka pokazała dowód

Jakuba i Annę z "Rolnik szuka żony" połączyło prawdziwe uczucie. Ostatnie zdjęcie, które uczestniczka opublikowała na Instagramie, jest najlepszym dowodem na to, że miłość można znaleźć nawet w programie telewizyjnym. Niedowiarki, sami zobaczcie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub stworzyli zgraną parę
"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub stworzyli zgraną parę (AKPA)
ycipk-4g4qrj

Jakub i Anna to jedna z ulubionych par widzów "Rolnik szuka żony". Uczestnik od początku wiedział, po co zgłosił się do programu i miał konkretnie określony typ kobiety, która ma szansę poruszyć jego serce. Nie owijał w bawełnę i szybko, choć niezwykle kulturalnie, podziękował pozostałym kandydatkom. Poczuł, że tylko Anna z Poznania jest tą, na którą czekał całe życie.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

ycipk-4g4qrj

Choć oboje przyznają, że połączyła ich wyjątkowa więź, są ostrożni w wyznawaniu miłości. Doświadczenie i poprzednie związki nauczyły ich spokoju i powściągliwości w okazywaniu uczuć. Są jednak przekonani, że to właśnie u swojego boku chcą przejść przez dalsze życie.

Ich relacji nie zniszczyły nawet plotki, jakoby miłość się ulotniła. Wprost przeciwnie. Na przekór hejterom zakochani pokazują, że ich wspólna przyszłość rysuje się w różowych barwach. Dowód? Anna co jakiś czas pokazuje na Instagramie, jak ważne miejsce w jej życiu zajmuje Jakub.

PRZECZYTAJ TEŻ: "Rolnik szuka żony": Łukasz tłumaczy się z rozstania z Agatą, a Seweryn chwali nową ukochaną

Kilka dni temu opublikowała wspólne zdjęcie z ukochanym i 12-letnim synem. Widać, że cała trójka uwielbia spędzać ze sobą czas. Teraz Anna zdradziła, jak rolnik ją rozpieszcza.

ycipk-4g4qrj

"Czy musi być okazja? Okazuje się, że niekoniecznie" - napisała pod fotką, na której widzimy spory bukiet czerwonych róż.

"Piękna miłość", "Powodzenia, spotkanie w swoim życiu prawdziwej szczerej miłości to szczęście", "Życzę wam szczęścia w tym związku, bo oboje jesteście dla siebie stworzeni", "Szczęściara" - piszą w komentarzach zachwyceni internauci. I my się do tych życzeń przyłączamy!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4g4qrj

ycipk-4g4qrj
ycipk-4g4qrj