Trwa ładowanie...
d4kg68f

"Rolnik szuka żony": Jakub zakochany w Annie. Uczestniczka pokazała dowód

Jakuba i Annę z "Rolnik szuka żony" połączyło prawdziwe uczucie. Ostatnie zdjęcie, które uczestniczka opublikowała na Instagramie, jest najlepszym dowodem na to, że miłość można znaleźć nawet w programie telewizyjnym. Niedowiarki, sami zobaczcie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub stworzyli zgraną parę
"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub stworzyli zgraną parę (AKPA)
d4kg68f

Jakub i Anna to jedna z ulubionych par widzów "Rolnik szuka żony". Uczestnik od początku wiedział, po co zgłosił się do programu i miał konkretnie określony typ kobiety, która ma szansę poruszyć jego serce. Nie owijał w bawełnę i szybko, choć niezwykle kulturalnie, podziękował pozostałym kandydatkom. Poczuł, że tylko Anna z Poznania jest tą, na którą czekał całe życie.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Choć oboje przyznają, że połączyła ich wyjątkowa więź, są ostrożni w wyznawaniu miłości. Doświadczenie i poprzednie związki nauczyły ich spokoju i powściągliwości w okazywaniu uczuć. Są jednak przekonani, że to właśnie u swojego boku chcą przejść przez dalsze życie.

d4kg68f

Ich relacji nie zniszczyły nawet plotki, jakoby miłość się ulotniła. Wprost przeciwnie. Na przekór hejterom zakochani pokazują, że ich wspólna przyszłość rysuje się w różowych barwach. Dowód? Anna co jakiś czas pokazuje na Instagramie, jak ważne miejsce w jej życiu zajmuje Jakub.

PRZECZYTAJ TEŻ: "Rolnik szuka żony": Łukasz tłumaczy się z rozstania z Agatą, a Seweryn chwali nową ukochaną

Kilka dni temu opublikowała wspólne zdjęcie z ukochanym i 12-letnim synem. Widać, że cała trójka uwielbia spędzać ze sobą czas. Teraz Anna zdradziła, jak rolnik ją rozpieszcza.

"Czy musi być okazja? Okazuje się, że niekoniecznie" - napisała pod fotką, na której widzimy spory bukiet czerwonych róż.

d4kg68f

"Piękna miłość", "Powodzenia, spotkanie w swoim życiu prawdziwej szczerej miłości to szczęście", "Życzę wam szczęścia w tym związku, bo oboje jesteście dla siebie stworzeni", "Szczęściara" - piszą w komentarzach zachwyceni internauci. I my się do tych życzeń przyłączamy!

d4kg68f

Podziel się opinią

Share

d4kg68f

d4kg68f