Anna i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" ochrzcili córkę. Pokazali zdjęcia z uroczystości

Anna i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" ochrzcili córkę
Anna i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" ochrzcili córkę
Źródło zdjęć: © Instagram

08.07.2020 18:01, aktual.: 01.03.2022 13:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pochwalili się rodzinnym zdjęciem. Tym, co zwraca największą uwagę fanów, jest uderzające podobieństwo dzieci do rodziców. Pociechy nadwiślańskich farmerów to ich małe kopie - bez dwóch zdań!

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" od zawsze marzyli o dużej gromadce pociech. Gdy tylko na świecie pojawił się ich syn Jaś, wiedzieli, że nie powiedzieli ostatniego słowa w kwestii powiększania rodziny. Dotrzymali złożonej sobie obietnicy i niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła dziewczynka, której dali na imię Liwia.

I choć świeżo upieczeni rodzice narzekają na notoryczne zmęczenie i brak wolnego czasu, podkreślają, że uśmiechy ich latorośli wynagradzają im każdy trud. Dowodem na to są najnowsze rodzinne zdjęcia, które zostały zrobione z okazji chrztu Liwii.

Uroczystość odbyła się w wystawnym hotelu w zabytkowym kompleksie Pałacu Brunów na Dolnym Śląsku. Do obiektu przynależy też malowniczy park, którego jedną z największych ozdób jest piękna różana pergola, przy której Anna i Grzegorz zrobili sobie pamiątkową fotografię.

Zdjęcia, które trafiły na profil Bardowskiej, błyskawicznie zdobyły tysiące polubień. Pod postem, oprócz gratulacji, królowało jedno spostrzeżenie: dzieci to skóry zdjęte z rodziców.

Fani zauważyli, że mały Jaś coraz bardziej przypomina Grzegorza, natomiast Liwia to kopia Anny.

"Ale wam się dzieci podzieliły. Synek tatusiowy, a córeczka mamsina", "Liwcia to cała mama", "Ale Liwia podobna do mamy", "Synek czysty tata" - czytamy.

Trudno się nie zgodzić, prawda? Podobieństwo jest uderzające!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także