Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Agata zaliczyła wpadkę. Wzięła tekst piosenki Krawczyka za słowa papieża

Agata z "Rolnik szuka żony" następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim opublikuje coś w internecie. Przez swój błąd musiała się gęsto tłumaczyć.

"Rolnik szuka żony": Agata zaliczyła wpadkę. Wzięła tekst piosenki Krawczyka za słowa papieżaŹródło: Youtube.com
deyaixh
deyaixh

"Rolnik szuka żony" nieustannie wzbudza emocje. Widzowie wciąż żyją losami bohaterów programu. Tą, która do dzisiaj rozpala widzów, jest Agata Rusak. Jej błyskawiczne zakochanie i jeszcze szybsze zaręczyny z Łukaszem Sędrowskim generowały w widzach podejrzenie. Jeśli jednak wierzyć najnowszym plotkom, narzeczeni rozstali się. Świadczyć o tym mają usunięte wspólne zdjęcia z profili w mediach społecznościowych oraz wymowne wpisy.

Jakiś czas temu Agata opublikowała tajemniczy post. Zdjęcie Jana Pawła II oraz tekst: "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń".

Rusak była przekonana, że cytat pochodzi właśnie z jednego z wierszy Karola Wojtyły. Niestety, zaliczyła tym samym wpadkę. Jak słusznie zauważył jeden z internautów, powyższe słowa są... fragmentem piosenki Krzysztofa Krawczyka.

- Masz rację, sprawdziłam. Uwierzyłam internetowi. Nie da się zmienić obrazu w edytowaniu. Więc niech zostanie tak, a sprostowanie jest w komentarzach - tłumaczyła się później pod postem.

Następnym razem na pewno dwa razy się zastanowi, zanim opublikuje coś w internecie.

deyaixh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deyaixh