Trwa ładowanie...
d30xm4p

"Rolnik szuka żony": Agata zaliczyła wpadkę. Wzięła tekst piosenki Krawczyka za słowa papieża

Agata z "Rolnik szuka żony" następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim opublikuje coś w internecie. Przez swój błąd musiała się gęsto tłumaczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" zaliczyła wpadkę
Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" zaliczyła wpadkę (Youtube.com)
d30xm4p

"Rolnik szuka żony" nieustannie wzbudza emocje. Widzowie wciąż żyją losami bohaterów programu. Tą, która do dzisiaj rozpala widzów, jest Agata Rusak. Jej błyskawiczne zakochanie i jeszcze szybsze zaręczyny z Łukaszem Sędrowskim generowały w widzach podejrzenie. Jeśli jednak wierzyć najnowszym plotkom, narzeczeni rozstali się. Świadczyć o tym mają usunięte wspólne zdjęcia z profili w mediach społecznościowych oraz wymowne wpisy.

Jakiś czas temu Agata opublikowała tajemniczy post. Zdjęcie Jana Pawła II oraz tekst: "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń".

Rusak była przekonana, że cytat pochodzi właśnie z jednego z wierszy Karola Wojtyły. Niestety, zaliczyła tym samym wpadkę. Jak słusznie zauważył jeden z internautów, powyższe słowa są... fragmentem piosenki Krzysztofa Krawczyka.

- Masz rację, sprawdziłam. Uwierzyłam internetowi. Nie da się zmienić obrazu w edytowaniu. Więc niech zostanie tak, a sprostowanie jest w komentarzach - tłumaczyła się później pod postem.

Następnym razem na pewno dwa razy się zastanowi, zanim opublikuje coś w internecie.

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p