Trwa ładowanie...

Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" usunęła wszystkie zdjęcia z Łukaszem!

Z profilu na Instagramie Agaty Rusak z "Rolnik szuka żony" zniknęły wszystkie zdjęcia, poza jednym. Ani śladu jednak po Łukaszu. Zastanawiające...

Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" usunęła wszystkie zdjęcia z Łukaszem!Źródło: Instagram.com
d7oavas
d7oavas

Agata i Łukasz to najbardziej kontrowersyjna para ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Głównie za sprawą zachowania rolnika. Łukasz nawiązywał kontakty ze swoimi kandydatkami poza kamerami, mamił je obietnicami, by potem dać im kosza na oczach kamer. W obliczu pretensji zachował się jeszcze gorzej, atakując zrozpaczoną dziewczynę. Wydawało się, że nieco sympatii widzów odzyskał swoimi deklaracjami wobec Agaty. Nawet jeśli były zaskakująco pochopne.

Zaledwie po kilku miesiącach znajomości Łukasz oświadczył się dziewczynie podczas programu. Wydawało się, że wszystko jest dobrze, potwierdzały to też ich wpisy w mediach społecznościowych.

Teraz z profilu Agaty na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia, poza jednym, z książeczką honorowego dawcy krwi. Łukasz ostatnie zdjęcie z ukochaną opublikował u siebie w połowie stycznia, nie jest zbytnio aktywny na Instagramie. Każdy wie, że taki gest usunięcia zdjęć po prostu MUSI coś oznaczać. Czyżby jednak kłopoty w raju?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Zagraliśmy w "Rolnik szuka żony", więc wy już nie musicie

d7oavas
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7oavas