Trwa ładowanie...
d4r9p5c

Oświadczyny w "Rolnik szuka żony". Znają się tylko chwilę

Wszystko do tego zmierzało. Łukasz zawrócił Agacie w głowie do tego stopnia, że dziewczyna nie widzi już po za nim świata. Ku ogromnemu zdziwieniu internautów. W końcu para zna się tylko kilka tygodni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
I stało się!
I stało się! (Facebook.com)
d4r9p5c

Związek w atmosferze skandalu. Łukasz z "Rolnik szuka żony" zapisze się jako najbardziej kontrowersyjny uczestnik programu TVP. Przypomnijmy, że od kilku tygodni widzowie show żyją doniesieniami o jego życiu prywatnym. Podobno miał już partnerki, ma też już dzieci.

W ostatnim odcinku programu Łukasz randkował z Agatą. Para wybrała się razem na gokarty, spacerowali po parkach. Od razu w oczy rzucało się to, że dziewczyna nie chce pokazać, jak i gdzie mieszka. Odcinek nagrywany był w dużej części w plenerze, a część scen w hotelu. Jednak nie to było najważniejsze. Tu o ich relację się rozchodziło.

d4r9p5c

Łukasz i Agata wprost przyznawali, że już za chwilę zaczną żyć wspólnie. I wszystko zmierzało do tej jednej sceny w parku. Wsiedli do gondoli, a już po chwili Łukasz wyciągnął pierścionek, klęknął i oświadczył się Agacie. Ta nawet chwilę się nie zastawiała! "Tak, tak tak" - krzyczała w podnieceniu.

To pierwsze zaręczyny na wizji w historii "Rolnika".

Po tym radosnym uniesieniu para wybrała się na romantyczny obiad. I tu obalone zostały wszystkie teorie o ciąży. Agata piła wino - koniec z plotkami. Za to ochoczo rozmawiała z narzeczonym o dziecku i o tym, co będzie się działo, gdy zajdzie w ciążę. - Teraz już jestem twoja - wyznała Łukaszowi Agata.

d4r9p5c

Zdziwieni? W końcu znają się raptem kilka tygodni!

d4r9p5c

Podziel się opinią

Share

d4r9p5c

d4r9p5c