Trwa ładowanie...
dib3pi5

"Rolnik szuka żony" Agata i Łukasz rozstali się? Jest coraz więcej "dowodów"

Gdy Łukasz ujrzał Agatę w programie mówił o miłości od pierwszego wejrzenia. Kilka miesięcy później miłosna sielanka najwyraźniej została przerwana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz i Agata w 'Rolnik szuka żony"
Łukasz i Agata w 'Rolnik szuka żony" (Materiały prasowe)
dib3pi5

Niewątpliwie Łukasz Sędrowski był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników piątej edycji "Rolnik szuka żony". Złamał serce Paulinie i wyrzucił ją z programu. Wówczas w sieci na Łukasza wylała się lawina hejtu. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, że farmer, który potajemnie flirtował z Agatą, dawał nadzieje Paulinie, okłamywał ją i ostatecznie odesłał z kwitkiem.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Łukasz i Agata wyglądali na szczęśliwych i wszystko wskazywało na to, że ich miłość przetrwa wszystko. Tymczasem... zarówno Agata i Łukasz usunęli wszystkie wspólne zdjęcia, przestali obserwować się na Instagramie a przy okazji Agata opublikowała dość wymowny wpis.

dib3pi5

Już jakiś czas temu pisaliśmy o kłótniach w ich związku.

"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń" - zacytowała Agata na instagramowym profilu. W tej chwili słowa są dość jednoznaczne.

"Rozstaliście się?" - pytają internauci. Choć żadne z nich nie powiedziało tego oficjalnie, wszystko wskazuje na to, że ich związek to pieśń przeszłości...

dib3pi5

Podziel się opinią

Share

dib3pi5

dib3pi5