Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony" Agata i Łukasz rozstali się? Jest coraz więcej "dowodów"

Gdy Łukasz ujrzał Agatę w programie mówił o miłości od pierwszego wejrzenia. Kilka miesięcy później miłosna sielanka najwyraźniej została przerwana.

"Rolnik szuka żony" Agata i Łukasz rozstali się? Jest coraz więcej "dowodów"Źródło: Materiały prasowe
dscwddo
dscwddo

Niewątpliwie Łukasz Sędrowski był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników piątej edycji "Rolnik szuka żony". Złamał serce Paulinie i wyrzucił ją z programu. Wówczas w sieci na Łukasza wylała się lawina hejtu. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, że farmer, który potajemnie flirtował z Agatą, dawał nadzieje Paulinie, okłamywał ją i ostatecznie odesłał z kwitkiem.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Łukasz i Agata wyglądali na szczęśliwych i wszystko wskazywało na to, że ich miłość przetrwa wszystko. Tymczasem... zarówno Agata i Łukasz usunęli wszystkie wspólne zdjęcia, przestali obserwować się na Instagramie a przy okazji Agata opublikowała dość wymowny wpis.

"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń" - zacytowała Agata na instagramowym profilu. W tej chwili słowa są dość jednoznaczne.

"Rozstaliście się?" - pytają internauci. Choć żadne z nich nie powiedziało tego oficjalnie, wszystko wskazuje na to, że ich związek to pieśń przeszłości...

dscwddo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dscwddo