Qaqwqwrqw

"Rolnik szuka żony": Łukasz kłócił się w restauracji z Agatą? "Nie ma poszanowania do swojej kobiety"

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" już za nami. Teraz życie bohaterów show TVP w ich rękach. W programie zapewniali, że ich uczucie kwitnie i są dla siebie stworzeni. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja o publicznej sprzeczce - jak twierdzą internauci - Łukasza i Agaty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na jednej ze stron na Facebooku pojawiła się niepokojąca informacja.
Na jednej ze stron na Facebooku pojawiła się niepokojąca informacja. (Facebook.com)
Qaqwqwrqw

Agata od samego początku zauroczyła Łukasza. Rolnik nie krył emocji w programie, czule dotykając jedną z trzech kandydatek. Na koniec piątej edycji show TVP Łukasz Sędrowski postanowił oświadczyć się ukochanej. Szczęśliwa kobieta bez zająknięcia powiedziała "tak".

W programie nie obyło się bez skandalu, gdyż okazało się, że poza nagraniami rolnik kontaktował się z Pauliną i składał jej deklaracje. Uczestniczka poczuła się oszukana, a upust emocjom dała m.in. w finałowym odcinku, mówiąc, że Łukasz nie ma jaj i boi się silnych kobiet.

Qaqwqwrqw

W sieci pojawiają się natomiast niepokojące informacje, na które powołują się też serwisy plotkarskie. "Nie pozdrawiam gwiazdy z programu TVP1 , która nie ma poszanowania do swojej wybranki. Twoje darcie się było słychać aż przed lokalem "Da Grasso", w którym byleś dnia 26.11.2018. Widać, jak ludzie się zmieniają po zaręczynach. Mam nadzieję, że ta kobieta pójdzie po rozum do głowy i cię zostawi"- czytamy w sieci.

O ile nie podano tu imion i nazwisk, można rzeczywiście domyślić się, że chodzi o Łukasza i Agatę z "Rolnik szuka żony". Co wskazują również internauci. "Nasz ulubiony rolnik w kraciastej, za ciasnej koszuli dał ładny popis" - piszą pod postem.

Myślicie, że już wkradł się kryzys do ich związku?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw