Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Łukasz kłócił się w restauracji z Agatą? "Nie ma poszanowania do swojej kobiety"

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" już za nami. Teraz życie bohaterów show TVP w ich rękach. W programie zapewniali, że ich uczucie kwitnie i są dla siebie stworzeni. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja o publicznej sprzeczce - jak twierdzą internauci - Łukasza i Agaty.

"Rolnik szuka żony": Łukasz kłócił się w restauracji z Agatą? "Nie ma poszanowania do swojej kobiety"Źródło: Facebook.com
d3wcyn6
d3wcyn6

Agata od samego początku zauroczyła Łukasza. Rolnik nie krył emocji w programie, czule dotykając jedną z trzech kandydatek. Na koniec piątej edycji show TVP Łukasz Sędrowski postanowił oświadczyć się ukochanej. Szczęśliwa kobieta bez zająknięcia powiedziała "tak".

W programie nie obyło się bez skandalu, gdyż okazało się, że poza nagraniami rolnik kontaktował się z Pauliną i składał jej deklaracje. Uczestniczka poczuła się oszukana, a upust emocjom dała m.in. w finałowym odcinku, mówiąc, że Łukasz nie ma jaj i boi się silnych kobiet.

W sieci pojawiają się natomiast niepokojące informacje, na które powołują się też serwisy plotkarskie. "Nie pozdrawiam gwiazdy z programu TVP1 , która nie ma poszanowania do swojej wybranki. Twoje darcie się było słychać aż przed lokalem "Da Grasso", w którym byleś dnia 26.11.2018. Widać, jak ludzie się zmieniają po zaręczynach. Mam nadzieję, że ta kobieta pójdzie po rozum do głowy i cię zostawi"- czytamy w sieci.

O ile nie podano tu imion i nazwisk, można rzeczywiście domyślić się, że chodzi o Łukasza i Agatę z "Rolnik szuka żony". Co wskazują również internauci. "Nasz ulubiony rolnik w kraciastej, za ciasnej koszuli dał ładny popis" - piszą pod postem.

d3wcyn6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wcyn6