Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Adrian z Iloną spędzają upojne chwile w jacuzzi

Adrian z "Rolnik szuka żony" już dawno nie był tak zakochany. Na każdym kroku udowadnia, jak kocha Ilonę, ona nie zostaje mu dłużna. Ostatnio dziewczyna pochwaliła się, jak wyglądały ich pierwsze wspólne Walentynki. Romantycznie? To mało powiedziane.

Share
"Rolnik szuka żony": Adrian z Iloną spędzają upojne chwile w jacuzzi
Źródło: AKPA
d4jloyp

Adrian Berkowicz i Ilona Kurzeja to jedyna para, jaką połączyła 6. edycja "Rolnik szuka żony". Początki nie były jednak łatwe. Mało kto wierzył, że tych dwoje kiedykolwiek będzie razem. Farmer nie faworyzował kandydatek, a tym samym żadna z dziewczyn nie była pewna swoich dalszych losów. I gdy można już było przypuszczać, że Adrian skusi się, by kontynuować znajomość z przebojową Agatą, on wybrał nieśmiałą i cichą Ilonę. Jak się okazało, trafił w dziesiątkę.

ZOBACZ WIDEO: Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Spacerują, podróżują i rozkoszują się romantycznymi chwilami we dwoje. Ostatnio Ilona pochwaliła się efektami wspólnej sesji zdjęciowej z ukochanym. Teraz przyszedł czas na kolejne fotki - tym razem bardziej intymne.

d4jloyp

Zakochani zaprosili fotografa do jednego z hoteli w Ustroniu Morskim. Obiektyw aparatu towarzyszył parze m.in. podczas upojnych kąpieli w jacuzzi. Po hasztagach i opisie (randka, szampan i truskawki) możemy domyślić się, że Adrian i Ilona tegoroczne Walentynki spędzili w niezwykle romantycznych okolicznościach. Zresztą, spójrzcie na ich frywolne miny. Mówią wszystko!

d4jloyp

Podziel się opinią

Share
d4jloyp
d4jloyp