Trwa ładowanie...
d3nwq5v

"Rolnik szuka żony": Adrian i Ilona wciąż zakochani. Dowodem romantyczne zdjęcie

Adrian i Ilona poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Jeśli ktokolwiek myśli, że uczucie, jakie między nimi wybuchło, było tylko na pokaz, to jest w wielkim błędzie. Zakochani udowodnili swoją miłość jednym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Adrian jest zakochany w Ilonie
"Rolnik szuka żony": Adrian jest zakochany w Ilonie (Instagram.com)
d3nwq5v

Adrian i Ilona to jedyna para, jaką połączyła 6. edycja "Rolnik szuka żony". Choć jeszcze do niedawna byliśmy pewni, że ich znajomi z programu, Jakub i Anna, staną na ślubnym kobiercu, para ostatecznie się rozstała. Na miłosnym placu boju został tylko 30-latek z Małopolski i jego urocza blondwłosa partnerka.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Początki tych dwoje wcale nie należy do najprostszych. Zakochani pokonali jednak wszystkie przeszkody i do dziś cieszą się uczuciem, jakie ich połączyło. Pytania o ślub błyskotliwie zbywają, ale nie ukrywają, że traktują swój związek na poważnie. Dowód? Wystarczy zajrzeć na ich profile w mediach społecznościowych.

d3nwq5v

Ostatnio Ilona pokazała efekty romantycznej sesji zdjęciowej z Adrianem. Za plener wybrali Skalne Miasto w Czechach. Patrząc na kadr, którym pochwalili się w sieci, nie mamy wątpliwości, że tych dwoje jest w sobie rzeczywiście zakochanych.

"Pięknie wyszliście, gołąbeczki", "Podoba mi się ta wasza fotka, po prostu jest w niej i w was dużo miłości i radości", "Tak trzymać, rolnikowa parko, bo jesteście sobie przeznaczeni" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Kibicowaliście w programie tej parze?

d3nwq5v

Podziel się opinią

Share
d3nwq5v
d3nwq5v