Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Adrian marzy o dzieciach. "Nie chciałbym, żeby skończyło się na jedynaku"

"Rolnik szuka żony" dobiegł końca. Widzowie wciąż jednak interesują się tym, jak wygląda życie bohaterów programu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, Adrian z 6. edycji udzielił krótkiego wywiadu, w którym zdradził, jak dziś układa mu się z Iloną.

Share
"Rolnik szuka żony": Adrian marzy o dzieciach. "Nie chciałbym, żeby skończyło się na jedynaku"
Źródło: AKPA
d44zkvl

Adrian i Ilona stworzyli szczęśliwy związek w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Początki nie były jednak łatwe. Farmer nie faworyzował kandydatek, a tym samym żadna z dziewczyn nie była pewna swoich dalszych losów. I gdy można już było przypuszczać, że Adrian skusi się, by kontynuować znajomość z przebojową Agatą, on wybrał nieśmiałą i cichą Ilonę.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" wiele przeszedł. Jego historia jest poruszająca

Choć niewielu wierzyło, że tych dwoje stworzy udany związek, oni udowadniają, że uczucie między nimi to nie tylko wymysł produkcji show. Para nie szczędzi sobie czułości, co zresztą dokumentują na swoich profilach na Instagramie.

d44zkvl

Adrian poszedł nawet o krok dalej i udzielił krótkiego wywiadu "Rewii", w którym opowiedział o swoich uczuciach i planach z Iloną.

- Na razie lepiej się poznajemy, rozwijamy to, co do tej pory udało nam się zbudować. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Ilona ujmuje mnie swoją wrażliwością. Wyznajemy podobne wartości. Ważna jest dla nas rodzina, wspólny dom. Jesteśmy sobie bardzo bliscy, choć jeszcze się nie zaręczyliśmy - powiedział.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Mimo że na palcu Ilony wciąż nie pojawił się pierścionek, Adrian zapewnia, że traktuje ich związek bardzo poważnie. Dowodem na to mają być jego śmiałe plany na przyszłość.

- Chyba każdy o tym marzy, to normalne. Chcę mieć rodzinę, dzieci, ułożyć sobie z kimś życie. Może być dwójka maluchów albo więcej. Nie chciałbym, żeby skończyło się na jedynaku - podsumował. Kibicowaliście tej parze?

d44zkvl

Podziel się opinią

Share
d44zkvl
d44zkvl