Rozrywka"Rolnik szuka żony": Adrian pokazał urocze zdjęcie z Iloną. Zdobył się też na piękne wyznanie

"Rolnik szuka żony": Adrian pokazał urocze zdjęcie z Iloną. Zdobył się też na piękne wyznanie

"Rolnik szuka żony": Adrian pokazał urocze zdjęcie z Iloną. Zdobył się też na piękne wyznanie
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Urszula Korąkiewicz

19.03.2020 20:35, aktual.: 19.03.2020 21:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczucie Ilony i Adriana kwitnie. Rolnik dał tego piękny dowód, zamieszczając uroczy wpis w mediach społecznościowych.

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz to jedyna para, która przetrwała po zakończeniu 6. serii programu "Rolnik szuka żony". Choć ich historia zaczęła się niepewnie, bo początkowo dość nieśmiały Adrian nie okazywał zbytnio uczuć nieco wycofanej Ilonie, to skończyła się happy endem.

Jedna szczera rozmowa tuż przed wyjazdem kandydatek z gospodarstwa rolnika wystarczyła, by ten bez wahania zdecydował się kontynuować znajomość właśnie z Iloną. Oboje potrafili nawzajem zainteresować się swoimi pasjami – on hodowlą kwiatów, ona jeździectwem.

Podsumowując udział w "Rolniku" Ilona przyznała, że Adrian dopiero poza kamerami zaczął być sobą i okazywać, że bardzo mu na niej zależy. Oboje stwierdzili zaś, że kiedy pozwolili sobie na więcej swobody, mogli się lepiej poznać i pielęgnować kwitnące między nimi uczucie.

Zarówno Ilona, jak i Adrian są aktywni w mediach społecznościowych. I to właśnie stamtąd wiadomo, że ich relacja ma się naprawdę coraz lepiej. Zakochani regularnie zamieszczają na swoich profilach wspólne zdjęcia i wspomnienia ze spędzanego razem czasu. Przy okazji dzielą się szczęściem z obserwującymi ich w sieci internautami.

Nie inaczej było tym razem. Na profilu rolnika znalazło się zdjęcie, na którym niesie ukochaną "na barana" a na twarzach obojga widniały uśmiechy.

I właśnie komentarzem o uśmiechu zdecydował się okrasić uroczą fotkę. "Dla mnie najpiękniejszą nagrodą jest uśmiech najważniejszej osoby" napisał. Tych kilka słów wystarczyło, by w komentarzach pod wpisem zaroiło się od komplementów i słów uznania. Internauci docenili czułe wyznanie rolnika.

"Życzę wam wszystkiego najlepszego. Wspaniała z was para", "miło na was patrzeć", "ale jesteście fajni razem", "uśmiech najbliższych to najpiękniejsze co można dostać", "pięknie razem wyglądacie, aż miło popatrzeć na taką prawdziwa i szczera miłość", "jak wy do siebie pasujecie, abyście całe życie byli tak szczęśliwi" - czytam pod postem.

Niewątpliwie to właśnie Ilona i Adrian są jednymi z bohaterów "Rolnika", którym widzowie kibicowali najmocniej. A wy śledziliście ich historię w programie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także