"Rolnik szuka żony": Adam Kraśko został sołtysem. Będzie miał wsparcie

"Rolnik szuka żony": Adam Kraśko został sołtysem. Będzie miał wsparcie
Źródło zdjęć: © Facebook.com

20.02.2019 21:02, aktual.: 21.02.2019 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adam Kraśko z pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaczyna nowy rozdział. Liczy, że rozpoznawalność pomoże mu realizować pomysły w rodzinnej wsi.

O tym, że uczestnik pierwszego "Rolnika…" został sołtysem wsi Pasieczniki Duże, pisaliśmy pod koniec stycznia. Teraz sam Kraśko opowiedział, jak zareagował na swoje zwycięstwo w wyborach.

- Byłem zaskoczony, ale nie protestowałem. Jestem ciekaw, co uda mi się zrobić dla mojej wioski przez pięć lat. Mam nadzieję, że znana twarz pomoże mi w forsowaniu ciekawych pomysłów i ludzie będą mnie wspierać – mówił Kraśko w "Rewii".

Pierwsza inwestycja, którą ogłosił, to montaż nowoczesnego pieca w wiejskiej świetlicy.

Zapowiedział również, że w przyszłości zamierza prosić o radę Zbigniewa Kraskowskiego. Doświadczonego sołtysa z czwartej edycji "Rolnika…".

- Dla Adama zawsze znajdę czas, bo my rolnicy musimy się wspierać – odpowiedział na łamach tygodnika Kraskowski. – Zapraszam go do siebie na rozmowę przy nalewce domowej roboty.

Przypomnijmy, że Kraśko dotarł do finału pierwszej edycji "Rolnika…", ale żony nie znalazł. Miał jednak swoje pięć minut w show-biznesie i szybko zaczął to wykorzystywać. Wziął udział w show Polsatu "Celebrity Splash", regularnie gościł w programach śniadaniowych i pojawiał się w plotkarskiej prasie. Przed kamerami opowiadał nie tylko o swoim życiu uczuciowym, ale też o walce z nadwagą i telewizyjnej karierze.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także