Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony 4" odc. 6 - żarty się skończyły. Rywalizacja wśród kandydatek przybiera na sile

Przed nami 6. już odcinek 4. serii programu "Rolnik szuka żony". Co tym razem czeka na widzów i uczestników show?

"Rolnik szuka żony 4" odc. 6 - żarty się skończyły. Rywalizacja wśród kandydatek przybiera na sileŹródło: Facebook.com
d2tmdq7
d2tmdq7

Walka o względy rolników trwa w najlepsze. Ostatnio byliśmy świadkami m.in. ogromnego problemu Piotra. Dotychczasowa faworytka uczestnika - Ewelina - mocno straciła w jego oczach. Jak sam przyznał, kobieta prawdopodobnie zgłosiła się do programu, by wylansować swoją osobę.

Nie zapunktowała sobie również Kasia, dla której praca na gospodarstwie okazała się bardzo trudnym wyzwaniem. Nieco weselej było u pozostałych rolników. Mikołaj świetnie bawił się z Janeczką w basenie. Z kolei Małgosia zawiodła się nieco na swoich kandydatach, którzy nie zaoferowali sami z siebie pomocy podczas codziennych pracy. Co tym razem wydarzy się w "Rolnik szuka żony"? Emocji z pewnością nie zabraknie.

W kolejnym odcinku ponownie zobaczymy, jak wybrani przez uczestników kandydaci i kandydatki radzą sobie na wsi. Na tym etapie rywalizacja o względy rolników mocno się zaostrzy. Gorąco zrobi się chociażby na gospodarstwie Karola. Panie będą mieć do siebie pierwsze pretensje, a atmosfera zrobi się wyraźnie napięta.

d2tmdq7

- Gdy próbuję coś mówić do Karola, to zaraz ty się wtrącasz - wypomni konkurentce jedna z kandydatek.

Sam Karol będzie wciąż zastanawiał się nad tym, która z pań powinna zostać jego ukochaną:

- Nadal bije się z myślami - przyzna.

A co u pozostałych uczestników? Wesoło będzie oczywiście u Mikołaja. Mężczyzna pokaże zaproszonym kandydatkom, jak obsługiwać się bronią. U Moniki natomiast jeden z wybranych panów będzie chciał zrobić uczestnitce psikusa, wylewając na nią wiadro wody.

Najnowszy odcinek 4. serii programu "Rolnik szuka żony" wyemitowany zostanie 15 września o godzinie 21:10 na antenie TVP1.

Zobacz też: Marta Manowska o aktorstwie

WP.PL
Źródło: WP.PL
d2tmdq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tmdq7