Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony 4" odc. 12 - przed nami finał! Komu uda się znaleźć miłość swojego życia?

"Rolnik szuka żony 4" dotarł do wielkiego finału! Już w najbliższym odcinku dowiemy się, czy bohaterowie kończącej się właśnie serii znaleźli upragnioną miłość.

"Rolnik szuka żony 4" odc. 12 - przed nami finał! Komu uda się znaleźć miłość swojego życia?Źródło: Facebook.com
d1s7rnq
d1s7rnq

Pięcioro wyjątkowych uczestników i pięć niezwykłych historii - kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiega właśnie końca. Przez ostatnie tygodnie z wypiekami na twarzy obserwowaliśmy losy Małgosi, Karola, Zbyszka, Piotra i Mikołaja. Nie brakowało emocji, chwil radości, smutku oraz wzruszenia. Przyszedł wreszcie moment, gdy bohaterowie musieli zadecydować o swojej przyszłości. W nadchodzącym, finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 4" dowiemy się, czy udało im się znaleźć upragnioną miłość. Uczestnicy spotkają się z Martą Manowską i wyznają, z kim zdecydowali się zbudować szczęśliwy związek.

Z opublikowanej zapowiedzi finałowego epizodu można wnioskować, że Gosia i Paweł będą razem! Wygląda na to, że chemia, jaka pojawiła się między tymi uczestnikami programu, przerodziła się w prawdziwe uczucie. Można też przypuszczać, że na kontynuowanie związku zdecydują się Kasia i Piotr.

Co z kolei u pozostałych? Najwięcej emocji wywoła zapewne decyzja Karola. Przypomnijmy, że rolnik w pewnym momencie odesłał do domu wszystkie kandydatki, które starały się skraść jego serce. Ostatnio mężczyzna związał się z Jagodą. W poprzednim odcinku byliśmy nawet świadkami spotkania kochliwego uczestnika z rodzicami dziewczyny.

Zobacz też: Marta Manowska - "Żyję życiem naszych bohaterów"

Niewiadomą jest też los Zbyszka. Po nieudanych randkach rolnik nawiązał kontakt poza programem z tajemniczą Moniką. Ciekawie będzie też u Mikołaja, który nigdy nie ukrywał, że nie interesują go przelotne romanse.

d1s7rnq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s7rnq