Trwa ładowanie...
ycipk-1y9pdy

"Rolnik szuka żony 4" odc. 12 - przed nami finał! Komu uda się znaleźć miłość swojego życia?

"Rolnik szuka żony 4" dotarł do wielkiego finału! Już w najbliższym odcinku dowiemy się, czy bohaterowie kończącej się właśnie serii znaleźli upragnioną miłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z programu "Rolnik szuka żony 4"
Kadr z programu "Rolnik szuka żony 4" (Facebook.com)
ycipk-1y9pdy

Pięcioro wyjątkowych uczestników i pięć niezwykłych historii - kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiega właśnie końca. Przez ostatnie tygodnie z wypiekami na twarzy obserwowaliśmy losy Małgosi, Karola, Zbyszka, Piotra i Mikołaja. Nie brakowało emocji, chwil radości, smutku oraz wzruszenia. Przyszedł wreszcie moment, gdy bohaterowie musieli zadecydować o swojej przyszłości. W nadchodzącym, finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 4" dowiemy się, czy udało im się znaleźć upragnioną miłość. Uczestnicy spotkają się z Martą Manowską i wyznają, z kim zdecydowali się zbudować szczęśliwy związek.

Z opublikowanej zapowiedzi finałowego epizodu można wnioskować, że Gosia i Paweł będą razem! Wygląda na to, że chemia, jaka pojawiła się między tymi uczestnikami programu, przerodziła się w prawdziwe uczucie. Można też przypuszczać, że na kontynuowanie związku zdecydują się Kasia i Piotr.

ycipk-1y9pdy

Co z kolei u pozostałych? Najwięcej emocji wywoła zapewne decyzja Karola. Przypomnijmy, że rolnik w pewnym momencie odesłał do domu wszystkie kandydatki, które starały się skraść jego serce. Ostatnio mężczyzna związał się z Jagodą. W poprzednim odcinku byliśmy nawet świadkami spotkania kochliwego uczestnika z rodzicami dziewczyny.

Zobacz też: Marta Manowska - "Żyję życiem naszych bohaterów"

Niewiadomą jest też los Zbyszka. Po nieudanych randkach rolnik nawiązał kontakt poza programem z tajemniczą Moniką. Ciekawie będzie też u Mikołaja, który nigdy nie ukrywał, że nie interesują go przelotne romanse.

ycipk-1y9pdy

*Wielki finał show "Rolnik szuka żony 4" już w niedzielę 26 listopada o godzinie 21:10. Emisja oczywiście na antenie TVP1. *

Oglądaj "Rolnik szuka żony" w WP Pilot za darmo w niedzielę o 21:10

ycipk-1y9pdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1y9pdy

ycipk-1y9pdy
ycipk-1y9pdy