Rozrywka"Rolnik szuka żony 4" odc. 10 - Karol zaczyna od zera. Czas na rewizyty bohaterów programu

"Rolnik szuka żony 4" odc. 10 - Karol zaczyna od zera. Czas na rewizyty bohaterów programu

"Rolnik szuka żony 4" odc. 10 - Karol zaczyna od zera. Czas na rewizyty bohaterów programu
Źródło zdjęć: © Facebook.com

11.11.2017 10:00, aktual.: 13.11.2017 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami 10. odcinek 4. serii "Rolnik szuka żony". Tym razem widzowie dowiedzą się, czy relacje uczestników show z wybranymi osobami przetrwały po ostatnich wydarzeniach.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu rolnicy podjęli decyzję, z kim chcieliby spróbować stworzyć szczęśliwy związek. Małgorzata postanowiła, że da szansę młodszemu Pawłowi, Piotr wybrał Katarzynę, a Mikołaj wskazał na Teresę. Miłości w programie nie znalazł niestety Zbyszek, co bardzo zasmuciło nie tylko widzów, ale też samą prowadzącą - Martę Manowską.

Fanom show podpał za to Karol. Dość nieoczekiwanie młody rolnik podziękował wszystkim kandydatkom i ostatecznie nie wybrał żadnej z nich. Takie zachowanie dosłownie rozwścieczyło widzów. Co czeka nas w nadchodzącym epizodzie? Bohaterowie "Rolnik szuka żony" pojadą w odwiedziny do domów wybranych przez siebie osób. Przekonamy się, czy relacje między uczestnikami i ich "wybrankami serca" przetrwały krótką rozłąkę.

W zwiastunie odcinka można zobaczyć, że Piotr i Katarzyna spędzą czas m.in. na romantycznych spacerach. Kobieta zaprezentuje bohaterowi programu zabytkowy zamek. Namiętnie będzie też między Gosią a Pawłem. Para nie będzie szczędzić sobie czułości. Z kolei Mikołaj będzie mówił o podjęciu ważnej decyzji.

Z oczywistych względów nie wszyscy będą mogli udać się w odwiedziny do wybranych kandydatek. W takiej sytuacji znajdzie się Karol.

- Wracam do pozycji zerowej - przyzna rolnik, który ponownie zasiądzie do czytania listów od zainteresowanych jego osobą kobiet.

Co jeszcze wydarzy się podczas rewizyt bohaterów? Tego dowiemy się niebawem. *Najnowszy odcinek programu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę 12 listopada o godzinie 21:10. Emisja oczywiście na antenie TVP1. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także