Rozrywka"Rolnik szuka żony 4" - co zobaczymy w 2. odcinku programu?

"Rolnik szuka żony 4" - co zobaczymy w 2. odcinku programu?

"Rolnik szuka żony 4" - co zobaczymy w 2. odcinku programu?
Źródło zdjęć: © Facebook.com

09.09.2017 10:00, aktual.: 09.09.2017 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami 2. odcinek 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestników show czekają pierwsze spotkania z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji programu "Rolnik szuka żony" udział bierze pięcioro uczestników. Przed tygodniem poznaliśmy wszystkich z nich. Miłości szukają 38-letni Piotr, 72-letni Mikołaj, 28-letnia Małgosia, 43-letni Zbyszek oraz 33-letni Karol. W premierowej odsłonie nowego sezonu dowiedzieliśmy się o preferencjach rolników i ich oczekiwaniach wobec potencjalnych partnerów. Prowadząca Marta Manowska podarowała również uczestnikom listy od osób, które chciałyby się z nimi spotkać i powalczyć o ich uczucia. Najwięcej propozycji otrzymał Karol. Mężczyzna był wyraźnie zszokowany faktem, że to właśnie on najbardziej zainteresował żeńską część publiczności programu.

- Jak ja mam to przejrzeć, przeczytać, żeby kogoś nie odrzucić i nie popełnić błędu - mówił wyraźnie przejęty uczestnik.

Odczytanie listów to dopiero początek na krętej drodze do upragnionej miłości. Przed uczestnikami programu kolejne wyzwania. Co wydarzy się w najnowszym odcinku "Rolnik szuka żony"?

Główni bohaterowie 4. edycji show spotkają się po raz pierwszy z zaproszonymi przez siebie kandydatkami i kandydatami. Na pewno nie zabraknie wielu emocjonujących chwil. Każdy z rolników będzie mieć inny pomysł na to, by jak najlepiej poznać przybyłych gości. W zaprezentowanym przez TVP zwiastunie można zobaczyć, że Mikołaj odbędzie miłą konwersację z jedną z pań przy lampce szampana. Podekscytowany będzie też Karol, który nie potrafi ukryć zachwytu nad wdziękami przybyłych kobiet. Z drugiej strony, wyrazi pewne obawy, czy aby na pewno każda z nich nadawałaby się do życia na wsi:

- Nie mogę wyobrazić sobie jej przy robieniu sianokiszonki - zdradzi 33-letni uczestnik.

Wszystkiemu będą oczywiście przyglądać się towarzyszące bohaterom kamery oraz prowadząca program Marta Manowska. Najnowszy odcinek "Rolnik szuka żony" już w niedzielę 10 września o godzinie 21:20 na antenie TVP1.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także