Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony 4" - co zobaczymy w 2. odcinku programu?

Przed nami 2. odcinek 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestników show czekają pierwsze spotkania z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony 4" - co zobaczymy w 2. odcinku programu?
Źródło: Facebook.com
d25i7a1

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji programu "Rolnik szuka żony" udział bierze pięcioro uczestników. Przed tygodniem poznaliśmy wszystkich z nich. Miłości szukają 38-letni Piotr, 72-letni Mikołaj, 28-letnia Małgosia, 43-letni Zbyszek oraz 33-letni Karol. W premierowej odsłonie nowego sezonu dowiedzieliśmy się o preferencjach rolników i ich oczekiwaniach wobec potencjalnych partnerów. Prowadząca Marta Manowska podarowała również uczestnikom listy od osób, które chciałyby się z nimi spotkać i powalczyć o ich uczucia. Najwięcej propozycji otrzymał Karol. Mężczyzna był wyraźnie zszokowany faktem, że to właśnie on najbardziej zainteresował żeńską część publiczności programu.

- Jak ja mam to przejrzeć, przeczytać, żeby kogoś nie odrzucić i nie popełnić błędu - mówił wyraźnie przejęty uczestnik.

Odczytanie listów to dopiero początek na krętej drodze do upragnionej miłości. Przed uczestnikami programu kolejne wyzwania. Co wydarzy się w najnowszym odcinku "Rolnik szuka żony"?

Główni bohaterowie 4. edycji show spotkają się po raz pierwszy z zaproszonymi przez siebie kandydatkami i kandydatami. Na pewno nie zabraknie wielu emocjonujących chwil. Każdy z rolników będzie mieć inny pomysł na to, by jak najlepiej poznać przybyłych gości. W zaprezentowanym przez TVP zwiastunie można zobaczyć, że Mikołaj odbędzie miłą konwersację z jedną z pań przy lampce szampana. Podekscytowany będzie też Karol, który nie potrafi ukryć zachwytu nad wdziękami przybyłych kobiet. Z drugiej strony, wyrazi pewne obawy, czy aby na pewno każda z nich nadawałaby się do życia na wsi:

d25i7a1

- Nie mogę wyobrazić sobie jej przy robieniu sianokiszonki - zdradzi 33-letni uczestnik.

Wszystkiemu będą oczywiście przyglądać się towarzyszące bohaterom kamery oraz prowadząca program Marta Manowska. Najnowszy odcinek "Rolnik szuka żony" już w niedzielę 10 września o godzinie 21:20 na antenie TVP1.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25i7a1

Podziel się opinią

Share
d25i7a1
d25i7a1