Trwa ładowanie...
d2b95ek

Marek z "Rolnik szuka żony" wyprowadza się z Polski? Chce wyjechać do Danii

W życiu Marka Walczaka z "Rolnik szuka żony" szykują się spore zmiany. Rolnik planuje podobno dłuższy wyjazd z Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Walczak ma poważne plany na przyszłość
Marek Walczak ma poważne plany na przyszłość (Facebook.com)
d2b95ek

Rolnik nie ukrywał, że raz na jakiś czas wyjeżdża za pracą do Danii. Wyprawami chwalił się na swoim profilu na Facebooku. Wszystko wskazuje jednak na to, że teraz planuje zostać tam na dłużej. Jak informuje "Fakt", Walczak zapowiedział, że chce zamieszkać w północnej części Danii.

Niewykluczone, że to właśnie tam w przyszłości przeprowadzi się ze swoją dziewczyną, Julią. Przypomnijmy, że choć nie znalazł on miłości w "Rolnik szuka żony", to właśnie dzięki show spotkał o 15 lat młodszą partnerkę, w której jest zakochany bez pamięci.

- Chcemy z Julką mieć pensjonat połączony z małą hodowlą owiec i koni. Będziemy przyjmować rodziny z dziećmi i wycieczki szkolne, którym zaoferujemy zajęcia tematyczne i wiejskie jedzenie. Julka jest świetną nauczycielką, będzie uczyć dzieci wiejskich tradycji i poszanowania przyrody, a ja zajmę się hodowlą - mówił jakiś czas temu na łamach "Rewii".

d2b95ek

Czyżby wyjazd wiązał się z realizacją marzenia o agroturystycznym gospodarstwie pełnym owiec i koni? Kto wie, może to w Danii założy wymarzone gospodarstwo...

Zobacz także: Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

d2b95ek
d2b95ek

Podziel się opinią

Share

d2b95ek

d2b95ek