Trwa ładowanie...
d366bbk

Rolniczka Magda nie jest przekonana. Za to internautki pytają o kontakt do Mateusza

W programie "Rolnik szuka żony" przyszedł czas na pierwsze spotkania. Na rolniczce Magdalenie próbował wywrzeć jak najlepsze wrażenie przystojny Mateusz z Gdańska. Jego bajera podziałała na fanki programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda  będzie miała ciężki orzech do zgryzienia
Magda będzie miała ciężki orzech do zgryzienia (Instagram)
d366bbk

Po tym jak rolnicy i rolniczki zapoznali się z korespondencją od zainteresowanych nimi osób, nadszedł czas pierwszych spotkań z wyselekcjonowanymi kandydatami i kandydatkami. Od początku widzowie bardzo interesują się Magdaleną - atrakcyjną blondynką z nietypowymi pasjami. Uczestniczka dostała rekordową ilość listów, a na spotkanie zjawił się tłum interesujących panów.

Szczególną uwagę przykuwał Mateusz z Gdańska. Wysoki, przystojny i pewny siebie absolwent Akademii Morskiej w Gdyni i manager restauracji. "Z zewnątrz to silny, twardy i wysportowany mężczyzna. Mimo to uważa się za osobą wrażliwą wewnętrznie, co utrudnia mu znalezienie partnerki w dużym mieście, gdzie życie toczy się bardzo szybko" - czytamy wizytówkę uczestnika programu.

Myślał, że miał przewagę na starcie, ponieważ rolniczka zdecydowała się, że zadzwoni właśnie do niego. Gdy siedział z konkurentami dużo mówił i właściwie wysyłał ich już do domów. Na rozmowie z Magdaleną nie poszło mu jednak tak dobrze, jak przewidywał. Był bardzo pewny siebie i wygadany, jednak to co mówił nie robiło większego wrażenia na rolniczce.

Magdalena wypytywała Mateusza o tatuaże, których ma aż 11 i stosunek do dzieci. Najwyraźniej wymijająca odpowiedź na to drugie pytanie, nie przypadła do gustu rolniczce.

d366bbk

Nawet jeśli kandydat nie przejdzie dalej, swoje już wygrał. Na instagramowym profilu programu "Rolnik szuka żony" internautki wypytują o kontakt do Mateusza i rozpływają się nad tym, jaki jest wysoki i przystojny.

Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk