RozrywkaWidzowie jej kibicowali. Pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Widzowie jej kibicowali. Pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Roksana z "Rolnik szuka żony" była na wieczorze panieńskim
Roksana z "Rolnik szuka żony" była na wieczorze panieńskim
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

26.04.2022 20:12, aktual.: 26.04.2022 21:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka randkowego show TVP "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości w programie. Mimo to zyskała sympatię widzów, z którymi podzieliła się zdjęciami z weekendu.

Roksana była kandydatką Stanisława, najbardziej skrytego uczestnika ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Po kilku ciągnących się w nieskończoność randkach rolnik nie wybrał nikogo. Mężczyzna uważnie podszedł do faktu, że będą go oglądać miliony widzów i nie zdradzał się ze swoimi emocjami. Niestety z tego powodu sceny z jego udziałem były po prostu nudne. Nie zobaczyliśmy jego domu, bo wszystkie ujęcia były kręcone w ogrodzie. Nie poznaliśmy jego bliskich, ponieważ nie chcieli być w telewizji.

Mimo wszystko Roksana wspomina pobyt u rolnika w samych superlatywach. Zamiast rozpaczać, po programie zasugerowała, że znalazła partnera, choć nie chciała wyjawić, kim on jest. Zdobyła też sporą rzeszę fanów, którzy obserwują ją na Instagramie.

Teraz podzieliła się z nimi zdjęciami z weekendu, który spędziła w towarzystwie przyjaciółek na wieczorze panieńskim jednej z nich. "To był niesamowity wieczór. Kolejne wspólne wspomnienia. Dziękuję laski za zaangażowanie, czas i wasze pomysły" - napisała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także