Ola z "Rolnik szuka żony" w ciąży! Niecały rok od programu

Rocznicę poznania Stanisława będzie obchodzić już jako mama
Rocznicę poznania Stanisława będzie obchodzić już jako mama

23.04.2022 14:02, aktual.: 23.04.2022 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sprawy potoczyły się naprawdę szybko. W ubiegłoroczną Wielkanoc pisała list do przystojnego rolnika, a w kolejną jest w zaawansowanej ciąży z innym ukochanym. Ola zaczyna nowy piękny rozdział w życiu.

Ola to uczestniczka ósmej edycji "Rolnik szuka żony". W programie była kandydatką Stanisława, bogatego, przystojnego i bardzo wybrednego rolnika. Niestety z tej znajomości nic nie wyszło. Farmer odesłał trzy panie do domu z kwitkiem, miłość odnalazł poza programem.

Teraz się okazuje, że los uśmiechnął się także do Oli. Już pod koniec ubiegłego roku pokazała wspólne zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Od razu stało się jasne, że jest zakochana.

Gdy w marcu tego roku opublikowała wspólną fotkę, jej fani zaczęli podejrzewać, że to coś więcej niż tylko przelotny romans... dopatrzyli się brzuszka! I mieli rację, Ola właśnie potwierdziła, że będzie mamą.

Na prywatnym koncie na Instagramie publikowała zdjęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej, na której do jej widocznego brzuszka tuli się jej partner. "Nasze wszystko" napisała.

Pod zdjęciem pojawiły się oczywiście gratulacje. Swoje zaskoczenie wyraziła np. Teresa z tej samej edycji, udowadniając, że dziewczyny nie mają już innych kontaktów, niż te na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także