Ola z "Rolnik szuka żony" szczęśliwie zakochana. Fani dopatrzyli się czegoś jeszcze

Ola w programie nie zdobyła serca Stanisława. Ale niedługo po nim spotkała miłość
Ola w programie nie zdobyła serca Stanisława. Ale niedługo po nim spotkała miłość
Źródło zdjęć: © TVP
Basia Żelazko

22.03.2022 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pamiętacie Olę z ostatniej edycji "Rolnika"? Była kandydatką Stanisława, który był na tyle wybredny, że nie wybrał żadnej z zaproszonych dziewczyn. Dla Oli to nawet lepiej.

Stanisław wzbudził w "Rolnik szuka żony" spore kontrowersje. Przystojny i majętny farmer dostał całą górę listów, jednak nie był zachwycony większością kandydatek. Ostatecznie zaprosił na swoje gospodarstwo trzy atrakcyjne i sympatyczne dziewczyny.

Niestety po kilku dniach nudnych rozmów przy stole ostatecznie nie wybrał żadnej z nich. Dziewczynę znalazł poza programem. A co z kandydatkami Stanisława? O Teresie mówiło się, że spotyka się z Adamem, kandydatem Kamili. Nigdy jednak tego nie potwierdzili. Roksana za to przez jakiś czas flirtowała z Tomaszem, także od Kamili, jednak na jej Instagramie nie widać już kontynuacji tej znajomości.

Trzecia z kandydatek Stanisława, Ola, już pod koniec roku pochwaliła się, że jest zakochana. Przy wspólnej sylwestrowej fotce ze swoim chłopakiem napisała: "Dziękuję, ze dane było mi cię poznać. Rok 2022 będzie jeszcze lepszy".

Obraz
© Instagram

Teraz opublikowała jeszcze nowszą wspólną fotkę z profesjonalnej sesji. Fotografia jest ucięta i widać na niej tylko część sylwetek, ale fani domyślają się, co może być poza kadrem. Według nich ukochany tuli do siebie Olę, trzymając ją za... ciążowy brzuszek. W komentarzach dzielą się swoimi domysłami i gratulują parze.

Inni studzą emocje i wolą czekać na oficjalne potwierdzenie z ust dziewczyny. Ola nie dementuje tych doniesień i nie odpowiada na żaden komentarz z gratulacjami.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także