Rozrywka"Rolnik szuka żony": Roksana nie znalazła miłości w programie. Nie wyklucza udziału w innym show

"Rolnik szuka żony": Roksana nie znalazła miłości w programie. Nie wyklucza udziału w innym show

Roksana z "Rolnik szuka żony" jest otwarta na miłość
Roksana z "Rolnik szuka żony" jest otwarta na miłość
Źródło zdjęć: © kadr z programu

22.12.2021 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roksana co prawda nie miała szczęścia w miłości w "Rolnik szuka żony", ale nie zamyka się na poszukiwania drugiej połówki. Nie wyklucza też udziału w innym show randkowym. Równie popularnym.

Roksana była uczestniczką ósmej edycji "Rolnik szuka żony" – była kandydatką Stanisława. I mimo iż pozostałe dziewczęta twierdziły, że podczas pobytu na gospodarstwie pomiędzy nią a rolnikiem wytworzyła się chemia, nie wybrał jej, by kontynuować znajomość. Zresztą, nie wybrał żadnej z kandydatek.

W finale trzy zgodnie twierdziły, że zabrakło im zdecydowania i szczerości ze strony farmera. Z programu zaś zamiast miłości wyniosły przyjaźń – nie tylko między sobą, ale też innymi uczestnikami. Fani sugerowali też, że znalazły jednak uczucie nie wśród rolników, ale innych kandydatów.

Roksana wprawdzie wyjawiła też, że jej serce jest zajęte, ale nie chciała komentować, czy chodzi o któregoś z uczestników programu. Jeden z internautów zapytał ją za to, czy byłaby gotowa poszukać drugiej połówki w innym programie, do tego kontrowersyjnym, bo w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Oznacza to, że musiałaby pójść na żywioł i wyjść za mąż za nieznajomego. Co na to sama zainteresowana?

"Czy wzięłabyś udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"? - zapytał jeden z fanów na Instagramie.

"Nigdy nie mów nigdy" - odpowiedziała Roksana. 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także