Trwa ładowanie...
d1g9uil

"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska nie miała grać Natalii Boskiej

Wraz z końcem serialu "Rodzinka.pl" wychodzą na jaw kolejne tajemnice. Jak się okazuje, rola Natalii Boskiej miała przypaść komuś innemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska nie miała grać Natalii Boskiej
"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska nie miała grać Natalii Boskiej (Materiały prasowe)
d1g9uil

"Rodzinka.pl" przez ostatnie 10 lat nieustannie towarzyszyła widzom TVP. Niestety Telewizja Polska poinformowała, że serial zostanie zdjęty z anteny. W związku z zakończeniem produkcji na jaw wychodzą ciekawe informacje.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Zdrójkowski żegna się z planem Rodzinka.pl

Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu, ujawniła, że początkowo to nie Małgorzata Kożuchowska miała wcielić się w Natalię Boską.

d1g9uil

- Moją pierwszą kandydatką była Agnieszka Dygant. Ona, stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawie Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską i jej agentem Jurkiem Gudejką. Małgosia uwierzyła w ten projekt i postanowiła odejść z "M jak miłość", żeby w pełni oddać się pracy na planie "Rodzinki.pl" - mówi w rozmowie z Plejadą.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Przy okazji zdradziła kolejną zaskakującą informację.

- Co zabawne, jej bohaterka w "Rodzince.pl" przez zupełny przypadek nazywa się Boska. Po prostu Małgosia wypadła na zdjęciach próbnych bosko i rymując to słowo z jej nazwiskiem, wymyśliłam, że będzie Boską Kożuchowską - tłumaczy.

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d1g9uil

Podziel się opinią

Share

d1g9uil

d1g9uil