Trwa ładowanie...

"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska nie miała grać Natalii Boskiej

Wraz z końcem serialu "Rodzinka.pl" wychodzą na jaw kolejne tajemnice. Jak się okazuje, rola Natalii Boskiej miała przypaść komuś innemu.

"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska nie miała grać Natalii BoskiejŹródło: Materiały prasowe
dvtzhq3
dvtzhq3

"Rodzinka.pl" przez ostatnie 10 lat nieustannie towarzyszyła widzom TVP. Niestety Telewizja Polska poinformowała, że serial zostanie zdjęty z anteny. W związku z zakończeniem produkcji na jaw wychodzą ciekawe informacje.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Zdrójkowski żegna się z planem Rodzinka.pl

Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu, ujawniła, że początkowo to nie Małgorzata Kożuchowska miała wcielić się w Natalię Boską.

- Moją pierwszą kandydatką była Agnieszka Dygant. Ona, stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawie Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską i jej agentem Jurkiem Gudejką. Małgosia uwierzyła w ten projekt i postanowiła odejść z "M jak miłość", żeby w pełni oddać się pracy na planie "Rodzinki.pl" - mówi w rozmowie z Plejadą.

dvtzhq3

Przy okazji zdradziła kolejną zaskakującą informację.

- Co zabawne, jej bohaterka w "Rodzince.pl" przez zupełny przypadek nazywa się Boska. Po prostu Małgosia wypadła na zdjęciach próbnych bosko i rymując to słowo z jej nazwiskiem, wymyśliłam, że będzie Boską Kożuchowską - tłumaczy.

dvtzhq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvtzhq3