Trwa ładowanie...

"Rodzina zastępcza": Aleksandra Szwed o znajomościach zawartych na planie serialu

Share
"Rodzina zastępcza": Aleksandra Szwed o znajomościach zawartych na planie serialu
Źródło: AKPA
d3am9lg

Aleksandra Szwed zadebiutowała w popularnym serialu komediowym "Rodzina zastępcza". Widzowie szybko polubili gromadkę rozbrykanych dzieci i ich, nieraz nadludzko cierpliwych, rodziców i opiekunów. Choć od ostatniego odcinka minęło już sporo lat, fani wciąż utożsamiają aktorów z bohaterami. Dla wielu z nich Szwed zawsze już będzie Elizą. Czy żałuje występu w serialu?

Gdy oglądało się odcinki "Rodziny zastępczej" trudno było oprzeć się wrażeniu, że pomiędzy aktorami panowała zawsze ciepła, rodzinna atmosfera. Widać było, że praca na planie sprawia im przyjemność. Przypuszczenia potwierdza Aleksandra Szwed, która mówi, że dzięki "Rodzinie zastępczej" zawarła wiele przyjaźni.

- Najbardziej raduje mnie to, że bez względu na to, jak długo się nie widziałam z danym członkiem nie tylko obsady, ale ekipy, to czuję się jakbym spotykała się z dawno niewidzianym serdecznym przyjacielem. Mamy sobie tysiąc rzeczy do opowiedzenia, a czasu jest zawsze za mało – opowiadała z rozbawieniem aktorka.

d3am9lg

Co jeszcze powiedziała podczas pokazu nowej kolekcji marki 3i? Czy przeszkadza jej to, że widzowie wciąż kojarzą ją z serialową Elizą? Odpowiedź znajdziecie w powyższym wideo.

d3am9lg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3am9lg
d3am9lg