Trwa ładowanie...

Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie grał w nowym serialu

Były prowadzący "Jaka to melodia?" nie narzeka na brak zajęć. Dostanie nowy program, promuje własną płytę, a teraz okazuje się, że wraca również do aktorstwa.

Share
Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie grał w nowym serialu
Źródło: ONS.pl
d3t3s0b

Przed laty Janowski był doskonale znany z takich filmów jak "Nocne graffiti" czy popularnych seriali "Na dobre i na złe" i "Na wspólnej". Po 21 latach pracy w muzycznym teleturnieju najwyraźniej zatęsknił za takim zajęciem, bo wkrótce ujrzymy go w nowej produkcji Polsatu.

Jak dowiedział się dwutygodnik "Party", Janowski dołączył do stałej obsady seriali "Do przodu żyj" Marysi Sadowskiej ("Sztuka kochania"). Pewnym jest, że zagra postać ojca bohaterki granej przez Weronikę Rosati.

Przypomnijmy, że przygoda Roberta Janowskiego z programem "Jaka to melodia?" dobiegła końca po 21 latach. Prezenter nie zgodził się na nową formułę programu i postanowił rozstać się z Telewizją Polską. Okazuje się, że kolejna propozycja pojawiła się bardzo szybko. Janowski zaczął negocjować warunki z inną stacją, która chce wypuścić na rynek format bardzo zbliżony do tego, który lansuje Telewizja Polska.

"Jaka to melodia?" od września jest prowadzona przez Norbiego.

d3t3s0b

Podziel się opinią

Share
d3t3s0b
d3t3s0b