RozrywkaOglądalność "Jaka to melodia?" z Norbim. Wyniki nie zadowolą Kurskiego

Oglądalność "Jaka to melodia?" z Norbim. Wyniki nie zadowolą Kurskiego

Oglądalność "Jaka to melodia?" z Norbim. Wyniki nie zadowolą Kurskiego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

10.09.2018 09:34, aktual.: 10.09.2018 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Norbi zastąpił Roberta Janowskiego w roli prowadzącego muzyczne show. Niestety, wyniki oglądalności mówią same za siebie.

Pierwsze sześć odcinków z udziałem nowego prowadzącego oglądało średnio 1,35 mln widzów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, teleturniej ma mniejszą widownię niż wtedy, gdy prowadził go Robert Janowski.

Dla porównania średnia widownia w całym sezonie 2017/2018 wynosiła 1,86 mln widzów. Dzięki temu TVP1 była liderem rynku.

Według najnowszych danych najwięcej widzów przyciągnął odcinek wyemitowany 2 września. Śledziło go średnio 1,77 mln osób. Telewizja Polska w czasie emisji "Jakiej to melodii?" zajmuje drugie miejsce na rynku. Stacja przegrywa z Polsatem, który emituje wtedy serial "Gliniarze".

Norbi zastąpił Roberta Janowskiego w roli prowadzącego "Jaka to melodia?" z początkiem września. Rozstanie dziennikarza z TVP1 było dużym zaskoczeniem dla fanów show. TVP1 zdecydowała się również na zmianę scenografii. W odcinkach od poniedziałku do piątku biorą udział pojedynczy zawodnicy. Z kolei w weekendy odbywają się muzyczne bitwy i odcinki z udziałem gości specjalnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (714)
Zobacz także