Trwa ładowanie...
dkvwej1

Robert Janowski utarł nosa Jackowi Kurskiemu. "Jaka to melodia" jednak bez rewolucji?

Kiedy w czerwcu media obiegła informacja, że Robert Janowski nie będzie już prowadził teleturnieju "Jaka to melodia", w sieci zawrzało. Od tego czasu TVP co chwilę zmieniała wizję programu. Ostatecznie okazało się, że program pozostaje w niezmienionej formie. O wszystkim na Facebooku napisał Robert Janowski. Czy to już zamyka sprawę?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Robert Janowski
Robert Janowski (PAP)
dkvwej1

W mediach przez ostatnie miesiące pojawiały się różne informacje na temat dalszych losów programu. Zarówno publiczny nadawca, jak i Robert Janowski zostawili sobie otwarte furtki, by dojść do porozumienia. Jacek Kurski jednego był jednak pewien: teleturniej będzie produkowany wewnętrznie przez TVP. Tę decyzję określał nawet mianem "sukcesu swojej prezesury".

ZOBACZ TEŻ: Historia Roberta Janowskiego

Jak się jednak okazało, coś w tym planie poszło nie po jego myśli. Zewnętrzna firma, która do tej pory produkowała "Jaka to melodia?", została poproszona o kontynuowanie prac nad formatem. Wpis Janowskiego ostatecznie potwierdził, że muzyczne show wróci na antenę TVP 1 w niezmienionej formie.

dkvwej1

"Stoczyliśmy ( tak, tak, pisząc "śmy" mam na myśli WAS <3 ) wojnę o teleturniej "Jaka to Melodia" i wygraliśmy :) Program zostaje w niezmienionej formule, producent, Media Corporation, nadal będzie czuwał nad jakością a i prowadzący, oprócz kilku dodatkowych siwych włosów, też wciąż ten sam. Jedyna zmiana, dobra zmiana, to nowy sezon w systemie HD" (pisownia oryginalna - red.) - napisał na Facebooku.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Tysiące fanów programu mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Przez ostatnie miesiące wśród kandydatów na nowego prowadzącego pojawili się m.in. Jacek Borkowski lub Rafał Brzozowski.

Jak myślicie, radość Janowskiego jest porażką Kurskiego?

dkvwej1
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dkvwej1

Podziel się opinią

Share
dkvwej1
dkvwej1