Trwa ładowanie...
d13bc7t

Robert Janowski nie jest jedyny. Z "Jaka to melodia?" pożegnał się też Grzegorz Wilk

"Jaka to melodia?" wciąż wzbudza emocje. Po tym, jak z programem pożegnał się Robert Janowski, odejść postanowili również inni muzycy. Tym razem pożegnalny post na Facebooku opublikował Grzegorz Wilk.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Grzegorz Wilk również odszedł z programu.
Grzegorz Wilk również odszedł z programu.Źródło: East News, Fot: VIPHOTO
d13bc7t

"Jaka to melodia?" to, śmiało można powiedzieć, ikona TVP. Każdy odcinek programu przyciągał przed telewizory mnóstwo widzów. Nic więc dziwnego, że ostatnie rewelacje wzbudzają mnóstwo emocji i kontrowersji. Wraz z odejściem Roberta Janowskiego program porzucili również inni. Wśród nich jest Grzegorz Wilk, który oficjalne pożegnanie zamieścił na Facebooku.

"Dziękuję za udział w jedynym takim programie, który budził tylko dobre emocje" – czytamy na profilu muzyka. "To był czas mistrzów sceny, dobrego humoru, profesjonalizmu. Wiele się od was nauczyłem. Będzie mi was brakować."

Wilk nie zapomniał również o widzach. "Dziękuję również, a może powinienem zrobić to na początku, wszystkim widzom, którzy z nami zawsze byli i trzymali za nas kciuki. Robiliśmy to dla Was, za całą, niezafałszowaną miłością. Ściskam z przyjaźnią licząc, że i tak się spotkamy. Jesteście dla mnie rodziną."

d13bc7t

Internauci nie zawiedli. Na Wilka oraz całą ekipę programu spłynął ogrom ciepłych słów. Ludzie zgodnie przyznawali, że "Jaka to melodia?" towarzyszyła im przez długi czas, który właśnie dobiegł końca.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d13bc7t

Podziel się opinią

Share
d13bc7t
d13bc7t