Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia": Norbi nowym prowadzącym. Zmieni się nie tylko gospodarz

Od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o radykalnych zmianach, jakie mają dotknąć muzyczne show Telewizji Polskiej. Z najnowszych ustaleń wynika, że program wróci jesienią bez Roberta Janowskiego. Już znaleziono jego następcę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Jaka to melodia": Norbi nowym prowadzącym. Zmieni się nie tylko gospodarzŹródło: ONS.pl
d2uk3zg

Jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualne Media, Norbert "Norbi" Dudziuk będzie nowym prowadzącym "Jaka to melodia?".

Co ciekawe, Norbi nie wygrał castingu na następcę Roberta Janowskiego. Muzyczny show miała poprowadzić Halina Mlynkowa i to pod nią szykowano całą scenografię. Dawna wokalistka zespołu Brathanki podobno zrezygnowała w ostatniej chwili i ustąpiła miejsca Norbiemu.

Niemniej istotną zmianą jest rezygnacja z usług firmy Media Corporation, która produkowała teleturniej przez wiele lat. Przygotowaniem nowego sezonu zajmuje się już Telewizja Polska.

- Do tej pory TVP nie zadzwoniła ani do Roberta, ani do Media Corporation. Uważam, że to przykre. Po 20 latach powinna być między nami płynna komunikacja. Wiem, że są planowane zmiany w formule - począwszy od scenografii przez reżyserię, skończywszy na prowadzącym. Choć na razie nikt do nas oficjalnie nie zadzwonił – mówiła na początku sierpnia w rozmowie z WP Teleshow menadżerka Monika Janowska.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2uk3zg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uk3zg