"Jaka to melodia": Norbi nowym prowadzącym. Zmieni się nie tylko gospodarz

"Jaka to melodia": Norbi nowym prowadzącym. Zmieni się nie tylko gospodarz
Źródło zdjęć: © ONS.pl

17.08.2018 19:24, aktual.: 17.08.2018 20:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o radykalnych zmianach, jakie mają dotknąć muzyczne show Telewizji Polskiej. Z najnowszych ustaleń wynika, że program wróci jesienią bez Roberta Janowskiego. Już znaleziono jego następcę.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualne Media, Norbert "Norbi" Dudziuk będzie nowym prowadzącym "Jaka to melodia?".

Co ciekawe, Norbi nie wygrał castingu na następcę Roberta Janowskiego. Muzyczny show miała poprowadzić Halina Mlynkowa i to pod nią szykowano całą scenografię. Dawna wokalistka zespołu Brathanki podobno zrezygnowała w ostatniej chwili i ustąpiła miejsca Norbiemu.

Niemniej istotną zmianą jest rezygnacja z usług firmy Media Corporation, która produkowała teleturniej przez wiele lat. Przygotowaniem nowego sezonu zajmuje się już Telewizja Polska.

- Do tej pory TVP nie zadzwoniła ani do Roberta, ani do Media Corporation. Uważam, że to przykre. Po 20 latach powinna być między nami płynna komunikacja. Wiem, że są planowane zmiany w formule - począwszy od scenografii przez reżyserię, skończywszy na prowadzącym. Choć na razie nikt do nas oficjalnie nie zadzwonił – mówiła na początku sierpnia w rozmowie z WP Teleshow menadżerka Monika Janowska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1394)
Zobacz także