Trwa ładowanie...
d2cjq8d

TVP ma nowy pomysł na "Jaka to melodia?". "Zmiany będą dotyczyć też prowadzącego"

Okazuje się, że Telewizja Polska planuje kolejne roszady w show. - Podobno TVP chce postawić na młodego widza i przeformatować program pod niego. Ale co z tym widzem stałym, który jest od 20 lat? - powiedziała WP Teleshow Monika Janowska, menadżerka Roberta Janowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Robert Janowski
Robert Janowski (PAP)
d2cjq8d

W 2017 roku TVP informowało o zmianie prowadzącego, ale widzowie wyrazili niezadowolenie. Pojawiły się głosy, że Polacy nie wyobrażają sobie programu bez Roberta Janowskiego. Mówiono też o korektach w formule. Prowadzący wydał oświadczenie, w którym poinformował, że te plany nie podobają mu się i nie będzie podpisywał się pod "prowizorką".

Ale temat właśnie powrócił.

- Wiem, że są znowu w planach zmiany w programie - powiedział Janowski w rozmowie z "Na żywo".

d2cjq8d

ZOBACZ TAKŻE: Janowski: "Program "Jaka to melodia?" nigdy mi się nie znudzi. To fajna robota!"

Skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarza, Moniką Janowską. Według niej Telewizja Polska próbuje dokonać liftingu "Jaka to melodia?". Niestety bez wiedzy Roberta Janowskiego i reszty ekipy.

d2cjq8d

- Do tej pory TVP nie zadzwoniła ani do Roberta, ani do Media Corporation (poprzedni producent, który podobno już nim nie jest). Uważam, że to przykre. Po 20 latach powinna być między nami płynna komunikacja. Wiem, że są planowane zmiany w formule - począwszy od scenografii przez reżyserię, skończywszy na prowadzącym. Choć na razie nikt do nas oficjalnie nie zadzwonił - powiedziała w rozmowie z WP Teleshow Monika Janowska.

Cała sytuacja jest dość przykra dla Roberta Janowskiego. Janowska nie ukrywa, że na razie panuje ogromny chaos w komunikacji.

- Jest zdezorientowanie. Nikt nie zaproponował Robertowi ewentualnej współpracy przy zmianach. Panuje dezinformacja i smutek, jeśli te zmiany, o których my wiemy z mediów, są prawdziwe. Podobno TVP chce postawić na młodego widza i przeformatować program pod niego. Ale co z tym widzem stałym, który jest od 20 lat? - mówi nam menadżerka Roberta.

d2cjq8d

Warto podkreślić, że program "Jaka to melodia?" ma wysoką oglądalność, która od lat jest na stałym poziomie. Według danych wirtualnemedia.pl, każdy odcinek show ogląda blisko 2 mln widzów. Nieoficjalnie mówi się, że propozycję poprowadzenia programu otrzymały Barbara Kurdej-Szatan i Halina Mlynkova.

Niestety nie uzyskaliśmy komentarza Telewizji Polskiej.

Będziecie oglądać program bez Roberta Janowskiego?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2cjq8d

Podziel się opinią

Share
d2cjq8d
d2cjq8d