Rafał Mroczek i Kacper Kuszewski kpią ze sceny z jointem w "M jak miłość"

Kacper Kuszewski wrócił ostatnio na plan "M jak miłość". Aktor pojawi się w świątecznym odcinku telenoweli TVP2
Kacper Kuszewski wrócił ostatnio na plan "M jak miłość". Aktor pojawi się w świątecznym odcinku telenoweli TVP2
Źródło zdjęć: © AKPA

19.11.2022 09:59, aktual.: 19.11.2022 10:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tylko słynna scena z kartonami, która zakończyła życie serialowej Hanki z "M jak miłość", należy już do klasyki gatunku. Ostatnio aktorzy telenoweli TVP przypomnieli inną, która zarówno przed laty, jak i dziś, budzi szeroki uśmiech na twarzy. Chodzi o słynne "przypalenie jointa".

Już niedługo na fanów "M jak miłość" czeka wielka niespodzianka. Na plan serialu, choć raczej tylko na chwilę, wrócił Kacper Kuszewski, który przez 18 lat wcielał się w rolę Marka Mostowiaka. Aktor, który cztery lata temu zrezygnował z występów w telenoweli Dwójki, pojawi się w specjalnym, świątecznym odcinku.

Powrót do "M jak miłość" najwyraźniej obudził w ekipie serialu liczne wspomnienia, bo Rafał Mroczek opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z Kacprem Kuszewskim. Aktorzy nawiązują na nim do słynnej sceny z jointem, która przed laty zyskała uznanie internetowych szyderców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Przypalisz jointa …. Kto pamięta tę scenę?" - napisał na Instagramie Rafał Mroczek, dodając do zdjęcia wymowne hasztagi: klasyka gatunku, internety, po latach, Mareczek, M jak miłość.

Przypomnijmy, że wspomniana scena z dymkiem rozrywa się przed domem Mostowiaków w Grabinie. Paweł Zduński nurkuje pod maską auta rodziców, usiłując naprawić usterkę, kiedy podchodzi do niego wujek. Wtedy następuje "młodzieżowa wymiana zdań".

Marek Mostowiak sugeruje, że czas na nowe auto, Paweł zaś tłumaczy, że rodziców na to nie stać. - Ojciec jest uczciwy, a tamten zbiera kasę. Łapiesz? - tłumaczy slangiem rozżalony Zduński. Wtedy, starszy niewiele od siostrzeńca wujek, wychodzi z nieoczekiwaną propozycją.

- Przypalisz jointa? - rzuca Mostowiak.

- A masz? - zdziwił się chłopak.

- Pytanie! - odrzekł zuchwale Marek, biorąc nastolatka na stronę.

Niezapomnianą scenę, z której po latach naśmiewają się nawet sami aktorzy "M jak miłość", możecie zobaczyć poniżej.

Marek zaprasza na jointa - "M jak Miłość"

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się "The Office", krytykujemy "The Crown", rozgryzamy "The Bear", wspominamy "Barry’ego" i patrzymy przez palce na "Na zachodzie bez zmian". Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także