Lewy nabija się z śmierci Hanki Mostowiak. Ekipa "M jak miłość" zareagowała

Robert Lewandowski nabijał się ze śmierci Hanki Mostowiak
Robert Lewandowski nabijał się ze śmierci Hanki Mostowiak
Źródło zdjęć: © YouTube

18.11.2022 21:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okazuje się, że w drodze do Kataru polskiej reprezentacji humory tak dopisywały, że pojawiły się nawet żarty ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach. Nie wszyscy byli jednak zorientowani w fabule serialu TVP. Z pomocą przyszedł im Robert Lewandowski.

Choć wydaje się to absurdalne, tuż przed startem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze polska reprezentacja z rozrzewnieniem wspominała kultową scenę śmierci Hanki Mostowiak w "M jak miłość". Przypomnijmy, że jedna z głównych bohaterek zginęła w wypadku samochodowym, uderzając w kartony. Ponoć miała być to zemsta scenarzystki Ilony Łepkowskiej na aktorce Małgorzacie Kożuchowskiej za to, że postanowiła odejść z serialu TVP.

Na oficjalnym kanale Polskiego Związku Piłki Nożnej na YouTube obecnie publikowane są vlogi z wyjazdu reprezentacji na mistrzostwa. W odcinku "Jesteśmy w Katarze" nieoczekiwanie pojawiły się żarty ze śmierci bohaterki "M jak miłość". Inicjatorem wątku był sam kapitan drużyny.

- To jest top of the top - ocenił Robert Lewandowski.

Piłkarz był zdziwiony, że od emisji kultowej sceny w "M jak miłość" minęło już 11 lat. Okazuje się, że nie wszyscy kojarzyli ten wątek. Dlatego Robert Lewandowski chciał pośpieszyć z pomocą Grzegorzowi Krychowiakowi i trenerowi Czesławowi Michniewiczowi, sięgając po telefon i szukając na YouTube fragmentu z kartonami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Lewandowski miał jednak problem ze znalezieniem właściwej sceny. Pokazał im filmik, na którym nie było właściwego momentu uderzenia auta prowadzonego przez Hankę Mostowiak w kartony.

Robert Lewandowski w Katarze oglądał fragment "M jak miłość"
Robert Lewandowski w Katarze oglądał fragment "M jak miłość"© YouTube

Po publikacji vloga z pomocą piłkarzowi przyszła... sama ekipa "M jak miłość". Na InstaStories serialu opublikowano właściwy fragment z napisem: "Specjalnie dla @_rl9 (profil Roberta Lewandowskiego - przyp. red.), żebyś nie musiał szukać. Powodzenia na mundialu!".

Ekipa "M jak miłość" zareagowała na żarty Roberta Lewandowskiego
Ekipa "M jak miłość" zareagowała na żarty Roberta Lewandowskiego© Instagram | Ossowska Marta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (61)
Zobacz także