RozrywkaQczaj chciał odejść z "Tańca z gwiazdami"

Qczaj chciał odejść z "Tańca z gwiazdami"

Qczaj chciał odejść z "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © East News | Jan Bielecki

26.03.2019 16:55, aktual.: 26.03.2019 17:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku Qczaj i Paulina Bernat zachwycili jurorów. Okazało się, że trener chciał zrezygnować z udziału w show tuż przed emisją odcinka.

Daniel Quczaj tańczy w parze z Pauliną Biernat w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnio uzyskał wysokie noty – 27 na 30 możliwych punktów. Ale gwiazdor Instagrama przeżył kryzys przed emisją ostatniego odcinka. Wszystko przez brak czasu na przygotowania.

- Naprawdę dni mieliśmy niedużo, bo w sumie Paulinka wróciła w weekend z Brukseli. Była bardzo zmęczona, naprawdę. I tak bidulka dawała z siebie na treningu wszystko. Aczkolwiek pierwszy raz widziałem ją tak zmęczoną – powiedział Qczaj w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Jednak po rozmowie z taneczną partnerką Quczaj doszedł do wniosku, że nie odejdzie z "Tańca z gwiazdami":

- Ja już 50 razy powiedziałem w tym tygodniu, że chcę odejść z tego programu. Mieliśmy wymianę zdań na ten temat. To jest super, że możemy sobie tak szczerze o tym pomówić.

Na szczęście Biernat przekonała go do pozostania w programie. Biorąc pod uwagę świetne noty od jurorów - była to dobra decyzja.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także