Trwa ładowanie...

Qczaj chciał odejść z "Tańca z gwiazdami"

W ostatnim odcinku Qczaj i Paulina Bernat zachwycili jurorów. Okazało się, że trener chciał zrezygnować z udziału w show tuż przed emisją odcinka.

Qczaj chciał odejść z "Tańca z gwiazdami"Źródło: East News, fot: Jan Bielecki
d38cguh
d38cguh

Daniel Quczaj tańczy w parze z Pauliną Biernat w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnio uzyskał wysokie noty – 27 na 30 możliwych punktów. Ale gwiazdor Instagrama przeżył kryzys przed emisją ostatniego odcinka. Wszystko przez brak czasu na przygotowania.

Zobacz także: Qczaj: "Trenujemy na klatce schodowej"

- Naprawdę dni mieliśmy niedużo, bo w sumie Paulinka wróciła w weekend z Brukseli. Była bardzo zmęczona, naprawdę. I tak bidulka dawała z siebie na treningu wszystko. Aczkolwiek pierwszy raz widziałem ją tak zmęczoną – powiedział Qczaj w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Jednak po rozmowie z taneczną partnerką Quczaj doszedł do wniosku, że nie odejdzie z "Tańca z gwiazdami":

- Ja już 50 razy powiedziałem w tym tygodniu, że chcę odejść z tego programu. Mieliśmy wymianę zdań na ten temat. To jest super, że możemy sobie tak szczerze o tym pomówić.

Na szczęście Biernat przekonała go do pozostania w programie. Biorąc pod uwagę świetne noty od jurorów - była to dobra decyzja.

d38cguh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38cguh